• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

D1 Cars

Kuban

výkonný člen KLANu
172
Svou první mazdu v životě jsem pořídil v bazaru D1 Cars, s.r.o., IČ: 28274806 na adrese Karlov 2172, Velké Meziříčí, ačkoli jsem k nápisům tipu "my nestáčíme kilometry" atd. dost opatrný, tak mohu říci, že s nákupem jsem spokojený. Bazar nebyl vlastníkem vozidla ale zprostředkovatelem, a musim říct že super dohoda, a to ohledně času jelikož jsem nestíhal po práci, a rovněž i se zajištěním možného prohlédnutí vozidla zespodu, a samozřejmě nebyl problém zapůjčení zkoušečky na barvu, o zkušební jízdě snad ani nemá cenu mluvit:)

Jak sám jeden z prodejců sdělil, prodávají hlavně fordy ale mazd mají taky poměrně hodně prodaných což je na jejich stránkách zadokumentováno co vše prodali s kolika kilometrama atd... Takže na stránkách obyčejný člověk najde hromadu nadstandardních informací... odkaz na stránky http://www.d1cars.cz/

Tedy personál super, jeho přístup dobrý, povedlo se i vyhandlovat malou slevu, takže spokojenost.

Snad už jen vložim video co natáčí s každým vozidlem...
 
nemám s nima žádnou zkušenost, jen jsem si vždycky když jsem viděl ten název představil vydrncaný auta z D1 ...tdm tdm tdm tdm tdm tdm tdm tdm tdm :D sorry za OT ;)
 
Tento bazar je vyhlášený na Vysočině. Pokud chcete převážně Forda budete odkázání na D1cars. Jste-li ochotni připlatit nějakou korunu, ale mít klid na duši a jistotu, že jste dobře koupili. Zatím jsem slyšel jen kladné reference. I když některé jedince může název odrazovat :D.
 
Sam sem tam od nich koupil Mondeo a muzu s klidnym srdcem rict, ze jednani jak s prodejcem tak i s majitelem bylo opravdu na urovni a co slibili tak i dodrzeli.
Pri prevzeti vozu jsme zjistili, ze je vadny jeden svetlomet.
Padla pouze ustni dohoda, ze ja zajedu na diagnostiku (coz jsem obratem udelal) a oni ze mi sezenou svetlo, kdyz to nebude neco v aute (viz vysledek z diag). Zadne papirovani vsak k tomu nebylo, fakt jen per usta. Trosku jsem z toho mel strach. Nicmene mi po par dnech zavolali, ze svetlo uz maji a at si pro nej prijedu, nebo ze ho mohou poslat.

Takze i dnes je par bazaru fakt na urovni, a klidne bych od nich vzal dalsi auto.

Ted ma moje Mondeo nalitano 150k a jezdi stale super. Nicmene se zacina blizit termin vymeny rozvodu (200k) a jiste dalsi dily (egr,dvojhmota nebo i dpf) se zacnou take blizit, takze ho chci z techto duvodu vymenit za Mazdu s cca 50-70tis kilometry a to hlavne kvuli benzinovemu motoru, ktery jina znacka nema (kdyz tedy pominu atmosfericky 2.0 L v hybridnim mondeu, ktery se za rozumne penize neda sehnat).
 
...... chci z techto duvodu vymenit za Mazdu s cca 50-70tis kilometry a to hlavne kvuli benzinovemu motoru, ktery jina znacka nema (kdyz tedy pominu atmosfericky 2.0 L v hybridnim mondeu, ktery se za rozumne penize neda sehnat).
vítej na KLANu a přeju šťastnou ruku při výběru Mazdy ;)
 
Back
Top