• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Demontáž obložení dveří

pepe17

nový člen
28
Ahoj, zkoušel jsem prozkoumat možnost odhlučnění dveří u sedanu BP, ale nepodařilo se mi sejmout vnitřní obložení dveří (zkoušel jsem zadní). Odšrouboval jsem dva šrouby poblíž vnitřní kliky a potom třetí pod madlem. Pak už by prý dveře měly být jen nasazené na cvakách. Zkoušel jsem tahat všemi směry, i vypáčit okraj, ale pořád tam to obložení drží. Zkoušeli jste to už někdo?

Popřípadě máte někdo servisní manuál, kde by to bylo popsané, jestli je tam nějaký fígl, kterým směrem to vycvaknout? Servisku na BP se mi nepodařilo nikde najít.
 
Díky. Ten chlapík na videu tu výplň má už sundanou, proto mu jde tak krásně sejmout :) Ale podle tvaru těch cvaků je potřeba asi táhnout k sobě a pomoct tomu nějakou plastovou špachtlí. Asi to chce víc odvahy :)
 
Díky. Ten chlapík na videu tu výplň má už sundanou, proto mu jde tak krásně sejmout :) Ale podle tvaru těch cvaků je potřeba asi táhnout k sobě a pomoct tomu nějakou plastovou špachtlí. Asi to chce víc odvahy :)
Ahoj, sundavali mi celkem 3x vypln u ridicovych dveri - nebyl jsem u toho ale vzdy pote museli objednavat nove klipy ktere se znicili pri demontazi, takze asi tak jednoduche to nebude.
 
Back
Top