• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Demontáž středového panelu a ovládacích prvků

romanst77

nový člen
20
Ahoj, stala se mi taková nemilá věc, kdy mi zapadl dálkový ovladač od závory do středového panelu (tam jak jsou držáky na pití). Ovladač se mi zapříčil do mechanismu zavírání a malou mezerou propadl dovnitř.. Vůbec nechápu, jak se to mohlo stát. Vsadím se, že kdybych ho tam chtěl schválně nacpat, tak se mi to nepodaří. :D Máte prosím někdo návod, jak tento panel demontovat?

Níže jsou parametry mého vozu:

- Mazda 6 GJ WGN 2013, 2.2D Skyactive, automatická převodovka

Moc děkuji za pomoc.
 
Chyť jej v místech pro nápoje a cely vyškubni nahoru

Ahoj, to si právě nejsem jistý, nerad bych něco ulomil/poškodil. Ještě jsem zapomněl doplnit, že mám mechanickou ruční brzdu. Níže přikládám konkrétní foto mého středového panelu.
DSC_0034.JPG
 
Poslední úprava moderátorem:
Poslední úprava moderátorem:
Netuší někdo jestli se dají tlačítka u GJ (ty vršky) vytáhnout ?

1617098222702.jpg
Jedno či dvě tlačítka (sedačky řidič a tuším mode) se jakoby přilepují, tak bych to chtěl pod nimi vyčistit
 
Je to jeden kus s displejem a tlačítky, ze zadu jsou cvoky na rozebrání ale nezkoušel bych to. Jestli jde vycvaknout jen ten knoflík nevím. Zkus koupit stlačený plyn ve spreji na čištění počítačů, je to na elektroniku v hůř dostupných místech nebo kompresorem. Pokud to není zatvrdlá mastnota..
 
Odpojit a zkusit vyčistit lihem. Možná to pomůže. Stlačený plyn je jen na prach. To bude podle mě k ničemu.
 
No rozebírat celý středový panel kvůli tomu nebudu, myslel jsem že se tam dostanu nějak jednoduše, spíš to vypadá na nějakou mastnotu.
 
Netuší někdo jestli se dají tlačítka u GJ (ty vršky) vytáhnout ?

Zobrazit přílohu 33743
Jedno či dvě tlačítka (sedačky řidič a tuším mode) se jakoby přilepují, tak bych to chtěl pod nimi vyčistit
zkus pls sve prispevky postovat do jiz zalozenych odbornych temat... mrskas vse stale do obecneho. pokud tema nenajdes, nestyd se zalozit klidne nove. dost techto veci je i ve spolecnych napric modely... dik ;)
 
Back
Top