• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Dešťový sensor

BobSimon

nový člen
16
Ahoj mazďáci... Několik let jsem zvyklý na automatické stěrače a vypínám je jen když jedu na myčku, nebo když mám zamrzlou krustu na okně😺 no a teď jak furt prší a neprší, stěrače jedou v auto módu pořád, nevypnou se. Musím manuálně páčkou. Na déšť vůbec nereagují. Má s tím někdo zkušenost, nebo si mám rovnou zajet do autorizáku?
Do toho mě trošku zlobí čidlo ve dveřní klice a občas neví jestli se má auto zamknout, nebo co má dělat... Problémy s elektrikou fakt nemusím, ale ocením každou radu. Díky moc
 
Pokud jsou to dveře řidiče, tak klasika mikrospínač respektive kontakt:

Ohledně okna, pokud je okno odmaštěno a senzor na okně čistý, tak autorizák. Popřípadě reklamace tam, kde měnili okno ;)
 
Okno jsem právě neměnil, z ničeho nic to začalo a je vše čisté. Za dveře díky, vypadá to na ten kontakt a nejspíš stačí jen pročistit u někoho kdo mi to rozdělá


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Back
Top