• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Diagnostika baterie (Brno)

Nigfire

výkonný člen KLANu
109
Ahoj, neměl by někdo v okolí Brna měřák stavu baterie? Teď se mi párkrát stalo že mi v mrazech začala blikat ikona airbagu a dneska cestou zpět z Rakouska mi po nastartování na benzínce auto hlásilo chybu asistenta detekce únavy řidiče. Mám takovej pocit že baterka už možná není v top stavu a během startu není schopna obsloužit všechnu elektroniku.

Za měsíc jsem v Mazdě obednanej na pravidelenej servis, ale byl bych raději kdybych si baterku koupil aftermarket než origo od Mazdy za raketu (pokud by se ukázalo že to má za sebou).
 
Zajeď si k Jelínkovi do Rajhradu, tam ti to změří, s když bude potřeba, i vymění.
 
Já se už v pondělí objednal do servisu ať to píchnou na diagnostiku, když mi znovu vyskočil error asistentů. Tak snad to tam nějak proměří. ;)
 
Back
Top