• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Dojazdove koleso

gemb

člen KLANu
34
Ahoj, riesil uz niekto dokupenie dojazdovky namiesto tej lepiacej sady? V mazde si za to pytaju cez 600€ co je suma hodne od veci, takze by som to chcel riesit nejakou alternativnou cestou. Koleso neni problem kupit ale co zvysok, tie vystuze okolo, da sa to separatne kupit? idealne tak, ze by to cele vyslo do 200€
 
Ta polysternová výplň stojí v Mazdě 3240 Kč takže asi něco kolem 125€. Pak ještě je potřeba sehnat si správný hever. Dojezdovku ani výplň nemám,jen jsem se na to v Mazdě ptal.
 
Cize si asi kupim dojazdovku, nejak to vypodlozim aby to nehrkotalo a na vrch si vyrezem osb dosku, na nu dam koberec...nenecham sa otlkat o prachy od zidakov :D
 
Ještě levněj koupiš plnohodnotné kolo na plechu, a dáš ho bez výplně.... ale u tak hezkého zánovního auta bych to řešil tou origo rezervou a výplní...:p
 
U M6 jsem původní výplň s lepící sadou vyřezal zalamovacím nožem.

Odesláno z mého SM-G975F pomocí Tapatalk
 
Při představě jak v dešti, sněhu nebo na dálnici měním kolo směrem do vozovky, jsem se na dojezdovku vykašlal, tahat sebou další kila navíc a pak stejně využít asistenci, kterou si tak jako tak člověk platí v pojištění nebo rovnou asistenci od Mazdy, my přijde zbytečné ;)
 
Já zas při představě,že čekám někde minimálně hodinu na asistenci,by mě přivedla k šílenství,když si uvědomím,že si kolo vyměním za 10 minut.Bez rezervy ani kolem komína.Prostě ve svém věku konzerva.
 
No a ja kdyz si spomenu jak sem se jednou patlal s lepici sadou ze ktere pulka vytekla na me ruce a pak to stejne netesnilo takze sem musel co 10km stat a dofukovat, tak uz auto bez (alespon) dojezdovky odmitam ridit!
 
Za 13 let, co mam ridicak a najezd odhadem pres 300k km jsem mel defekt jen jednou. To jsem si ale o vymol prorazil dve kola a zkrivil oba disky. Takze by mi nepomohla ani rezerva, ani lepici sada. A nakonec nepomohla ani asistencni sluzba, protoze na Slovensku na velikonocni pondeli neni strizlive nai batole, natoz dospely chlap.
Takze ja rezervu porizovat neplanuji.
Na ziguliku ji sice mam, ale je to originalni sovetska guma, nikdy nejeta, jeste s temi vlasky". Takovou vzacnost pochopitelne nikdy na auto nedam, takze i tady budu volat asistencku :D
 
"...Same principle as a condom: I'd rather have one and not need it, than need it and not have one..."
 
No v mem pribehu vyse to bylo spis o tom, ze kondom byl jen jeden... Takze nejsem otec, ale diky polibku mam pohlavne prenositelnou nemoc... :D
 
Vojde sa mi prosim vás tento rozmer 135-90r17 dojazdového kolesa do toho prelisu v CX30? Ďakujem.
 
Back
Top