• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Dveře od řidiče

Jannis 78

nový člen
2
Mazda 6 2007
Mazdar kolegové,
mám menší problém s dveřmi od řidiče.Nejdou otevřít dálkovým ovládáním.Musim je otevírat klíčem.
Přitom jdou tím DO zamknout.
Nemá někdo s tímhle zkušenosti?
Pak mi ještě blbne okno u spolujezdce.
Když ho zavirám na automat, tak dojede na konec zavření a začne se automaticky samo otvírat.
Předem děkuji za odpověď.
 
Sadni do auta zamkni ručne a počúvaj či cvaka zámok ak odomykas ručne vo dverách. Ak cvaka ale dvere sa neodomknu tak tam bude ulomena taká plastová blbosť v zámku. Ja som to mal opačne, DO dvere na GG nezamykalo na spolujazdcovi. Volal som to Keyless entry na GG :D Veľká výhoda ak máš plné ruky a chces nahádzať nákup do auta bez kľúčov. Kto by už kradol hrdzavu GG
 
Prosím o radu, mám zamčené dveře řidiče u M6 z 2004 a nejdou mi odemknout ani klíčem, resp ani otevřít ani z venku ani zevnitř. Kdo by poradil jak otevřu nebo alespoň na zavřených dveřích sundám čalounění, abych nemusel stále vylézat a nalézat od spolujezdce. Děkuji za rady.
 
Back
Top