• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

motor Gufero rozvodovka, prosakuje olej

Denisso

nový člen
11
Zdravím všechny,

předem se omlouvám pokud už to zde bylo,ale nemohl jsem dohledat info ohledně Mazdy 6 GH(hatchback) 2008, benzín 1.8 MZR.

Prasklo mi gufero na straně řidiče a protéká mi zde olej z převodovky. Auto stojí v servise a gufero není nikde k sehnání. Rád bych poprosil zda někdo šikovný není schopen poskytnout kod gufera dle kterého by bylo snažší dohledat díl a popřípadě i levněji objednat. V posledním případě zkusím znovu autorizák,ale v Ostravě je s něma težká domluva a zatím mi ani nepotvrdil nikdo zna gufero mají.

Moc děkuji !
 
Zdravím všechny,

předem se omlouvám pokud už to zde bylo,ale nemohl jsem dohledat info ohledně Mazdy 6 GH(hatchback) 2008, benzín 1.8 MZR.

Prasklo mi gufero na straně řidiče a protéká mi zde olej z převodovky. Auto stojí v servise a gufero není nikde k sehnání. Rád bych poprosil zda někdo šikovný není schopen poskytnout kod gufera dle kterého by bylo snažší dohledat díl a popřípadě i levněji objednat. V posledním případě zkusím znovu autorizák,ale v Ostravě je s něma težká domluva a zatím mi ani nepotvrdil nikdo zna gufero mají.

Moc děkuji !
Opravdu je lepší zadávat VIN, aby byl kód 100%, ale měl by to být F003-27-238C
 
Max je demon. Slava tomuto muzi!

Ja jen dodam to,co sam zjistis a to skutecnost,ze nahrady jsou a jsou dostupne
 
Parada ,diky Maxi !!

Tady je kdyztak i VIN pro potvrzeni pokud by si to mohl jen overit JMZGH148201182719.
 
Back
Top