• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Hluk v priestore kabíny Mazda 6 (8/2019) - vietor ?

Hluk na strane vodiča - vietor ?


  • Celkem voličů
    1

Pavol Piliarik

nový člen
2
Ahojte,

Mám novú Mazdu 6 (r. v. 8/2019) 2,0 SG. Pri jazde nad cca 110 km/h zo strany spolujazdca počuť zvláštne zvuky, akoby prefukoval vietor do priestoru kabíny (nepravidelný hlučný zvuk) . Nerobí to však stále. Upozornil som na to v Mazde (servis) a žiaľ pri skúšobnej jazde na diaľnici sa mi to ako na potvoru neprejavilo... Je to akási turbulencia pri bočnom náraze vetra ? Je tento zvuk normálny, alebo niečo to spôsobuje (netesnosť a pod.) Pri inom aute (inej značke) som sa s tým nestretol :(

Za názory, alebo radu vopred ďakujem ....

S pozdravom Pavol....
 
Ahoj,mám sice CX 5, ale na dálnici při rychlosti 160 a výš, něco hvízdá jako rozhodčí na píšťalku(i tak intenzívně) na straně řidiče. Asi gumové těsnění
 
Ahoj,mám sice CX 5, ale na dálnici při rychlosti 160 a výš, něco hvízdá jako rozhodčí na píšťalku(i tak intenzívně) na straně řidiče. Asi gumové těsnění

Riešil ste to v autorizovanom servise ? Predpokladám, že auto je v záruke či ? Moje má aktuálne 9 200 km (mám ho od nova) , by ma celkom nasralo, že tesnenie v "prdeli" po takej dobe (kupoval som ho 11/2019). Volal som do servisu aj dnes a odpoveď bola, že to je prirodzené pri bočnom vetre :) Ja hovorím, že ani nie mal som už pár aut a také nič som nezažil ...., alebo Mazda anomália ? :)
 
Neřešil,nevěřím,že by mě pomohli. Nejsou ochotni(nebo schopní) řešit cukání automatické převodovky při pomalé jízdě. Navíc, na to dokazování, že to dělá, nemám nervy. Nedělám si iluze.
 
Back
Top