• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Keyless: nefunguje pravá klika dveří

cernohousmartin

člen KLANu
36
Ahoj. Nedávno jsou koupil Mazdu 6 GH 2.5 a hned mám na řešení jeden problém. Jedná se o bezklíčkové otevírání vozu. Klika u řidiče funguje jak na odemknutí tak i na zamknutí,5 dveře taky bez problémů fungují a klika u spolujezdce zlobí,nereaguje jak na odemknutí tak i na zamknutí. Neví prosím někdo kde hledat závadu, podle mě bude buď někde poškozený kabel ke klice nebo bude špatná samotná klika,ale radši se zeptám. Je to má první Mazda a teprve se s ní seznamuji. Předem děkuji všem za radu.
 
Mě nevalilo jen tlačítko, byly to uhnilý vodiče musel jsem až od spínače ke konektoru dát nový
 
Dík za rady. Budu na to muset mrknout kde je problém. Klika nemaká vůbec,jak tlačítko na zamykání tak ani neodemyká.
 
Ve dveřích spolujezdce je většinou praskla gumička a zde vyoxidované tlačítko za pár korun.
Nejnaročnější je práce na rozebrání a složeni. Pokud to trochu umíš s pájkou tak za 2-3 hodiny máš vyřešeno.
 
Back
Top