• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

motor Klepani v motoru ci prevodovce.

Mori

člen KLANu
45
Zdravím.chtěl bych se zeptat. Babička už má najeto 255k a z ničeho nic mi začalo (i když je motor zahřátý) od 3 převodového stupně při otáčkách mezi 1500-1900 (asi než sepne turbo) takové divné rachtání jako plech o plech..tato závada končí po nájezdu min 10km pak už to není tak výrazné, nejdříve jsem myslel vstříky,ale ty to nejspíš nebudou i když jsem je ještě neměnil,ale při sepnutí turba to auto jede jak nový. Nevim jak bych tu závadu jinak popsal.. je to vážně prostě rachtání..žádná ztráta výkonu není poznat, ani cukání nic.. Do Liberce k Pelesimu to nikdy v životě nedám a jelikož jezdím až do Kolína kde jsem spokojen ale bohužel nemám ted žádný čas pač jsem doma vždy jen na pátek. olej dělán cca před 5k km. týdně najedu 1500km. díky moc
 
Back
Top