• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Koberečky

Adamer

člen KLANu
40
Čaues.

Chystám se koupit textilní koberečky a nikde jsem nenašel nějaké doporučení. Máte někdo prosím tip na nějaké kvalitní krom těch předražených origo? :D Nechci kupovat ty s tou zpevněnou částí u noh, celkem to kazí vzhled. Idealní jsou original, ale prý ty zakladní stojí za prd, hned se proděraví 🤷‍♂️

Předražene originaly
Udajně nic moc originaly
 
Čaues.

Chystám se koupit textilní koberečky a nikde jsem nenašel nějaké doporučení. Máte někdo prosím tip na nějaké kvalitní krom těch předražených origo? :D Nechci kupovat ty s tou zpevněnou částí u noh, celkem to kazí vzhled. Idealní jsou original, ale prý ty zakladní stojí za prd, hned se proděraví

Předražene originaly
Udajně nic moc originaly
Já mám ty standard. Ty luxury mají údajně hustejsi a vyšší chlup. Dnes bych koupil právě ty. Ale mám už tři roky ty obyčejné a drží ale je pravda že při vyšších nájezdech dají tak tři roky. Kup ty luxury. Podle mě budou fajn. b3ec9c0c2c2e7b2953828e05ad522bff.jpg17dd81dc6cbfa495d2ab4de9dcd67954.jpg

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
@Polsonside No mně ty luxury už přijdou drahé. Respektive snažím se najit podobné u konkurence za lepší cenu, ale všichni maji ty škarede našlapy jako poslal @Natural v konfiguratoru na tepichy. Ještě jsem našel tento, nevypada špatně, ale zatím jsem nedokazal zjistit jestli je Gramáž materialu 725gr / m2 v pohodě. Ale ono asi stejně víc zaleží na materialech a zpracovaní
 
A tak je kup. Bože tak stojí dva litry ale v tom autě je budeš mít několik let. Nedělal bych z toho vědu. Mě by pak zajímala kvalita. Údajně mají o dost lepší chlup než ty moje standart.

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Čaues.

Chystám se koupit textilní koberečky a nikde jsem nenašel nějaké doporučení. Máte někdo prosím tip na nějaké kvalitní krom těch předražených origo? :D Nechci kupovat ty s tou zpevněnou částí u noh, celkem to kazí vzhled. Idealní jsou original, ale prý ty zakladní stojí za prd, hned se proděraví 🤷‍♂️

Předražene originaly
Udajně nic moc originaly
Já jsem si nechal dělat na zakázku tady.

Zatím cca třičtvrtě roku a slouží dobře.
Příspěvek ve vláknu 'Co jste dnes udělali na vašich Mazdách' https://www.mazdaklan.cz/threads/co-jste-dnes-udelali-na-vasich-mazdach.881/post-138623
 
Varianta elegant s vlastní výšivkou.I s poštou to vyšlo na 1495kč.Komunikace s nima byla výborná.
 
Jasne. A tyhle jsou kvalitou jako luxury?
Zase to nekupujes každý rok. Tak myslím ze to není taková hrůza
A co si budeme povídat ztrácíme za větší kraviny. Tak proč si neudělat radost
 
To těžko porovnávat, protože nemám možnost srovnání.Jestli jsem to dobře pochopil,tak ta varianta elegant by měla být nejvyšší řada,tak že asi na úrovni luxury.Ty elegant vypadají kvalitně,ale nemám je moc dlouho, takže výdrž těžko posoudím.Zkus se mě zeptat za dva roky.😁Ale jak říkáš,nekupuješ to každý den a ve výsledku když si nakonfiguruješ ty individuální,tak tam zase takový rozdíl v ceně není.
 
Já před měsícem pořídil na CX-5 koberečky Homura, protože vlastním Homura výbavový stupeň. Zjistil jsem ale že obšití koberečků barevně nesedí s obšitím v interiéru. Psal jsem dodavateli, teď i na Mazdu a prý se opravdu může barva lišit. Takže rozhodně NEDOPORUČUJI kupovat koberečky originál pokud chcete aby vám barevně ladila nit obšití. Na koberečku červená, v interiéru vínová. Vypadá to hrozně a bohužel je vrátit nemohu protože jsem je již použil. Udělal jsem taky chybu že jsem si je neporovnal v reálu, jen z fotek.
IMG_4775.jpeg IMG_4771.jpeg
 
Poslední úprava moderátorem:
Ja bych řekl že to ani tolik nevadi ne? Z dálky to nepujde poznat 😁 Ale Chapu ze to je detail, taky bych čekal že bude sedět, ale z fotek to neni tak hrozny rozdil. 🤷🏻‍♂️

Ja jsem nakonec objednal ty z az auto a děs. Prvni došly s nějakým uni uchycením co odstavalo tak 1cm. První na mě zkoušeli že nemam originální ten cuplik co je v koberci vozidla na ktery se pripina koberec, pak mi poslali nahradni uchycení koberecku na volvo a citroen. Na volvo sedělo daleko lip, ale pořád odstavalo, nicméně bych se s nimi už smířil, protože si myslím že i ty originalni budou trošku odstavat. No jenže původní průměr uchyceni byl větší a tak to volvacke plavalo a vycnival okraj orezaneho koberce. K tomu i kozene obšiti bylo takove nic moc, ale kvuli tomu bych je nereklamoval. Domluvili jsme se na reklamaci hlavne uchyceni. No koberce došly, obsiti opravene ale mrdli tam zase zpatky to úplně původní uni uchyceni. 😂 To chceš prostě. Tak mam penize zpatky a vybiram další, ale nejak se mi nedaří najit nějakou fajn firmu. Ty originály nechci neboť bych chtel kožené obšiti. Tak ještě hledám.
 
Já teď objednám ty luxury do M3. Aktuálně mám ty standard tak jsem zvědav na rozdíl.
Standard půjdou pak za hubičku do světa.
Allegro je nabízí za lepší cenu než mazda a je to originál.

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Tak už mám v autě ty Luxury a ty Standard jsou na prodej. Za mě rozdíl opravdu je. Spodní strana je z takové zvláštní pěny oproti tomu běžnému granulátu. A vrchní vrstva je měkčí a jemnější. Prostě hutnější a jemnější materiál. Napis Mazda3 je opět pouze na těch předních. Za mě se vyplatí. Stáli mě 1950 Kč.
 
Back
Top