• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Koroze - kufr - varování / prevence

vladas75

rodinný člen KLANu
3 493
zdravím, chtěl bych vás upozornit na místo na pátých dveřích, kde vás může čekat problém ( stejně jako majitel CX-3 ) . Jde o pitomou plastovou záslepku uprostřed pátých dveří, přes kterou se nedostane voda ven. Krajní jsou celkem v pohodě, tam je jiný systém . Já raději vyndal všechny a mám vystříkáno voskem.
IMG_20191021_112928.jpg IMG_20191021_114227.jpg IMG_20191021_114520.jpg IMG_20191021_114529.jpg
 
Zdravím CX-5kaře. Chci se zeptat na váš názor. CX-5 od r.v. 2018 jsou z prvovýroby na podvozku opatřeny antikorozní ochranou. Pokud vím, aplikuje se tento nástřik v přístavu v Antverpách, po vylodění.
Po 2 letech provozu přemýšlím, jestli podvozek nenechat dodatečně důkladně ošetřit. Samozřejmě, aby auto vydrželo co nejdéle bez koroze. Jak ale toto téma více diskutuji, setkávám se s různými názory. A teď nevím, jestli do teho jít nebo ne. Poprosím vás o vaše názory příp. zkušenosti.Děkuji
 
Zdravím CX-5kaře. Chci se zeptat na váš názor. CX-5 od r.v. 2018 jsou z prvovýroby na podvozku opatřeny antikorozní ochranou. Pokud vím, aplikuje se tento nástřik v přístavu v Antverpách, po vylodění.
Po 2 letech provozu přemýšlím, jestli podvozek nenechat dodatečně důkladně ošetřit. Samozřejmě, aby auto vydrželo co nejdéle bez koroze. Jak ale toto téma více diskutuji, setkávám se s různými názory. A teď nevím, jestli do teho jít nebo ne. Poprosím vás o vaše názory příp. zkušenosti.Děkuji
z Antverp je to taková pěkná sračka a nastříkaný to je stylem, že se pod autem někdo proběhl a cestou to nastříkal, jen tam na co bylo vidět. Když sundáš jakýkoliv kryt,dekl tak pod tím žádný nástřik není, takž za mě - ano ošetřit
 
Back
Top