• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Koupím šestnáctky disky na GH

Lunaris

nový člen
3
Zdravím, neměl by někdo na prodej šestnáctipalcové disky na Mazdu 6 GH? Mám zimní pneu na plecháčích, ale ty už nevypadají moc k světu, tak sháním náhradu.
 
Zdravím, neměl by někdo na prodej šestnáctipalcové disky na Mazdu 6 GH? Mám zimní pneu na plecháčích, ale ty už nevypadají moc k světu, tak sháním náhradu.
Zdravím,cca za týden budu prodávat dokonce dvoje16tky alu.. jedny originál Mazda (letní), jedny Dezent (zimní). Oboje moc hezký stav 2017. Zatím s pneu na dojezd. Přešel jsem na 18tky. Budu je nejdřív nabízet zde pro Mazďáky za lepší cenu a pak je dám na Bazoš. Jestli ještě hledáš pošluIMG_20230215_132244.jpgIMG_20230331_142210.jpg přesný rozměry. Zatim piš do SZ.
 
Čoveče Lunaris. Když si dáš inzerát a někdo ti nabídne kola tak komunikuj.. Tvoje holá větu "jaká je cena?" a když si dám práci, vše ti napíšu a ty nic. Detěď nevím co chceš, jaký máš rozmněry v TP atd? modelů Mazdy je přes 30, jak maj lidi čuchat co máš v TP zrovna ty..
Poradím ti: do inzerátu si napiš! rozměry disku, cenu, nejlíp i foto , např. plecháče z dopravou zdarma, rozměry, nebo pěkný alu třeba za 20. Myslím, že ušetříš ostatním čas. Takhle to vypadá, že si sem dal ten inzerát pro srandu králikům. No nic, přeji ti úspěch.
 
Čoveče Lunaris. Když si dáš inzerát a někdo ti nabídne kola tak komunikuj.. Tvoje holá větu "jaká je cena?" a když si dám práci, vše ti napíšu a ty nic. Detěď nevím co chceš, jaký máš rozmněry v TP atd? modelů Mazdy je přes 30, jak maj lidi čuchat co máš v TP zrovna ty..
Poradím ti: do inzerátu si napiš! rozměry disku, cenu, nejlíp i foto , např. plecháče z dopravou zdarma, rozměry, nebo pěkný alu třeba za 20. Myslím, že ušetříš ostatním čas. Takhle to vypadá, že si sem dal ten inzerát pro srandu králikům. No nic, přeji ti úspěch.
zdarvím, měl bych zájem
 
zdarvím, měl bych zájem
Zdar ,kola jsou již dlouho fuč(koupil někdo jiný)..Tenhle inzerát "koupím" sem dal Lunaris, a pak hned asi odlítl do vesmíru..Stačí se kouknout kdy se přidal a kdy byl viděn naposledy. Ale je tady xčlenů co aktuálně prodávají 16"
 
Pardon za neaktivitu, nabízená kola byla hezká, ale cenově momentálně mimo můj rozpočet.
 
Je ještě aktuální? Na GH na R16 jsou správné pouze ET55 pro rafek 6.5Jx16

Nabízím zde
 
Ok, špatně jsem pochopil, vyznělo mi to, že pouze ráfek 6.5Jx16 ET55 je přípustný ;)
 
Back
Top