• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

diesel Kouslý motor / zřejmě auto na náhradní díly

mkocenda

nový člen
6
Ahoj všem.

Dneska se mi kousl motor, historii vozidla nikdo neznal co bylo a nebylo uděláno (sám jsem už nestihl zařídit). Když jsem se poptával na cenu výměny motoru tak jsem se dozvěděl že motor není pořádně k sehnání a cena výměny je docela raketa (i bez papírů). Tak přemýšlím co s autem. Pokud by se našel někdo, kdo by motor vyměnil za rozumný peníz nebo bych se celého auta vzdal za rozumný peníz. Nemůže mi stát před panelákem polorozebrané.

Co kdo na to ? Co doporučujete ?
 
Druhy motor - XY tisic
Prace - XY tisic

Aby se to nestalo znovu tak stejne...Rozvody, zakladni servis. Obvykle,kdyz je to venku dela se spojka...

Ziskal by jsi za odhadem 40+tisic auto s neznamym stavem vstrikovacu, turba atd.

Osobne bych to prodal jako celek na dily. Ale je to jen nevyzadana rada.
 
Jeste bych se rad opravil-je fakt,ze motor se obvykle prodava tzv. "holý", pokud neni jina dohoda,takze periferie by sis nahazel svoje.

Otazkou je pak kolik toto doladeni taky vyjde...

Jako za me pokud nemas extra peknou kastli a k autu citovy vztah,tak pryc od toho. A hura pro nejake jine auto a nejlepe benzin ci LPG
 
Back
Top