• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Kufr 2003 GY

Pavlos12

člen KLANu
45
Ahoj Mazdaři, neřešil jste někdo nějaké uchycení věcí v kufru? Potřebuji převážet 5l balení oleje a nechci, aby spadlo a vyteklo nebo něco takového. Chtěl jsem to vyřešit suchým zipem, ale nedrží mi to na látce v kufru. Litrové balení se mi vešlo do těch bočních včetně VIFu, ale 5l už tam nenarvu..
Mazda 6 GY
https://www.youtube.com/watch?v=AuS9sV2PNRk...
Děkuji za každý tip.
 
Mám z Ali ty síťoviny na sucháč, v Pežotu drželi jak židovská víra. ? V Mazdě za to bouchnu 5 litrovku s kapalinou do ostřikovačů a po pár kilometrech už putuje v kufru. V Lídlu měli občas mají organizér na sucháč, to by mohlo držet lépe. Jinak jedině bednu a zaháknout za ty držáky gumicuky.
Jinak zábavná věc, z koncernu jsem si zvykl na háčky pro nákupní tašky. Měl jsem tady nalepovací háčky z Jysku, co mi zbyli z koupelny. Lepící oboustranka držela fest, jen ten plast se nakonec zlomil. :joy:
 
já mám v kufru toto, sice na GJ ale +- to bude sedět, jak si teď vozím oběd do home office tak je to k nezaplacení :)
 
To co poslal Marty vypadá dobře, snad to půjde zaháknout za ty úchyty co jsou tam připravené na kurtnování věcí, ale možná by se kolem toho dali obmotat i ty gumicuky, díky za rady chlapi.
 
 
Ahoj, mám novou M3 sedan a řeším zorganizování v kufr. Fascinuje mne naprostá absence jakéhokoliv úchytu o háčku ani nemluvě. Z toho, co jsem tady přečetl, to vypadá jedině na síť na dno kufru, ale snad ani tu neuchytím ve všech rozích (aby to drželo). Poradíte mi něco?
 
Ahoj, mám novou M3 sedan a řeším zorganizování v kufr. Fascinuje mne naprostá absence jakéhokoliv úchytu o háčku ani nemluvě. Z toho, co jsem tady přečetl, to vypadá jedině na síť na dno kufru, ale snad ani tu neuchytím ve všech rozích (aby to drželo). Poradíte mi něco?
Čau, já sem to nakonec vyřešil gumicukem, teda alespoň ten můj problém. Nevím, jak to máš ty v kufru, ale já to zachytil tak jak vidíš na foto a ani se to nehne.

IMG_5471.jpeg
 
Čau, já sem to nakonec vyřešil gumicukem, teda alespoň ten můj problém. Nevím, jak to máš ty v kufru, ale já to zachytil tak jak vidíš na foto a ani se to nehne.

Zobrazit přílohu 33622
Ahoj, díky za foto. Bohužel v kufru sedanu není ani úchytka, za kterou jsi zachytil gumicuk :-( Tak fakt nevím. Asi tam dám gumovou rohož a pořídím nějaký organizér - nemáte někdo tip?
 
Jestli ti bude stačit, tak se tá sehnat občas v Lidlu organizér. Má tam sucháče na koberce, případně v balení je nalepovací sucháč. Velikostně do toho dáš 5 litrový vody do ostřikovačů, plus něco málo zbyde.

Pro inspiraci, gumicuky a sítě se sucháčema. Mezi nářadím a heverem je ten organizér, normálně ho mám jak je nářadí, drží dobře na místě.
20210327_100726.jpg
 
Poslední úprava moderátorem:
Back
Top