• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika led a polep interiéru

kiwi

nový člen
4
Zdravím vás velice,
byl jsem nucen změnit auto a ač jsem si jel pro jiné pořídil jsem si mazdu páč to byla láska na první pohled. Přechod z kombíkové oktávky v naftě, do 2.0 v benzínu byl příjemný šok. Samozřejmě jsem dal nový olej, servis a pořádně jsem ji umyl, nechal zatmavit okna a také koupil zaručeně skvělé led žárovky ze Slovenska, které jistě budou blikat tak jak mají a za hříšné penize k tomu... A ano blikají, ale velmi rychle a do předních světlometů se mi pro jistotu ani nevejdou.... Navíc kryt středového tunelu je podřený a ať jsem si myslel, že mi to vadit nebude, tak opak je pravdou.
Prolezl jsem internet a našel jsem tyto stránky, kde doufám, že mi budete schopni poradit a pomoci, páč jsem na ruce levej.
Pokud tu je někdo kdo by mi pomohl se žárovkami a s polepem pár plastů v interiéru, byl bych velmi rád, vše samozřejmě uhradím, ideálně Praha, Kladno, střední čechy....

Děkuji za dočtení a případné odpovědi.

Honza
 
Back
Top