• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

brzdy M6 GJ 2015 Odvzdušnění brzd

Bourakthom

nový člen
2
Ahoj,
chtěl bych poprosit o radu. Zjistil jsem, že mám na předních třmenech popraskané prachovky pístků. Pístky už jsou celkem taky dost orezlé, tak bych je taky vyměnil. Ale co nevím, jak se dá soustava odvzdušnit. Nemám diagnostiku ani tlakový přístroj. Takže otázka zní, půjde to odvzdušnit klasickým šlapáním na brzdový pedál a povolováním odvzdušňovacího šroubku na třmenu? Na FB mi bylo řečeno, že to půjde.
Díky moc za odpovědi.
 
Ahoj,
chtěl bych poprosit o radu. Zjistil jsem, že mám na předních třmenech popraskané prachovky pístků. Pístky už jsou celkem taky dost orezlé, tak bych je taky vyměnil. Ale co nevím, jak se dá soustava odvzdušnit. Nemám diagnostiku ani tlakový přístroj. Takže otázka zní, půjde to odvzdušnit klasickým šlapáním na brzdový pedál a povolováním odvzdušňovacího šroubku na třmenu? Na FB mi bylo řečeno, že to půjde.
Díky moc za odpovědi.
Já osobně bych teda zrovna brzdy svěřil autoservisu.

Odesláno z mého Redmi 5 Plus pomocí Tapatalk
 
Ahoj,
chtěl bych poprosit o radu. Zjistil jsem, že mám na předních třmenech popraskané prachovky pístků. Pístky už jsou celkem taky dost orezlé, tak bych je taky vyměnil. Ale co nevím, jak se dá soustava odvzdušnit. Nemám diagnostiku ani tlakový přístroj. Takže otázka zní, půjde to odvzdušnit klasickým šlapáním na brzdový pedál a povolováním odvzdušňovacího šroubku na třmenu? Na FB mi bylo řečeno, že to půjde.
Díky moc za odpovědi.
Ano, půjde.
 
Ano, půjde.
Je potřeba odpojit baterku? Slyšel jsem o tomto postupu, myslím, že to bylo kvůli ABS modulu.

Já osobně bych teda zrovna brzdy svěřil autoservisu.

Odesláno z mého Redmi 5 Plus pomocí Tapatalk
U všech svých aut a motorek, jsem si brzdy dělal sám. A není to z důvodu, že bych chtěl ušetřit. Jen mě to baví a jednak servisům moc nevěřím. Ale pokud nebude jiná možnost, do servisu zajedu. ;)
 
Back
Top