• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

novinářský test Mazda 3 2.0 Skyactiv-G165: Kolik vlastně spořádá?

Tys jel autem do Valencie?? Já byl nejdál v Sidgesu u Barcelony. Do Valencie jsme už letěli. Ale okresky podél pobžeží jsou tam nádherný.
Každým rokem tam jezdím kvůli práci a spojím to i s dovolenou. Není to nic strašnýho. Když nechvátáš,tak první den dojedeš až na Francouzsko-Španělský hranice a druhej den těch 400-500km dojedeš jako nic.
 
Francie, když neumíš francouzky je pěknej průser, přespali jsme tam jednu noc v kempu i s autem a druhej den ráno jsme chtěli pokračovat do Španělska do Benidormu. Jenže frantíci nás ráno vypekli, na bráně byla spuštěná závora a otevřeli jí až v 7 hodin takže jsme si asi dvě hodiny počkali až nám otevřou....:D
 
Francie, když neumíš francouzky je pěknej průser, přespali jsme tam jednu noc v kempu i s autem a druhej den ráno jsme chtěli pokračovat do Španělska do Benidormu. Jenže frantíci nás ráno vypekli, na bráně byla spuštěná závora a otevřeli jí až v 7 hodin takže jsme si asi dvě hodiny počkali až nám otevřou....:D
Moje řeč, Já jel Barcelonu s přespáním v Německu : městečko na hranicích Speyer s úžasným muzeem techniky. A nádherným starým centrem- doporučuju. Na druhý den jsme jeli Francii s přespáním v Clermont-Ferrand. Město docela ušlo, ale frantící jsou úplně vymaštěný a vyloženě nepřátelský, když mluvíš anglicky - totálně a naprosto nás ignorovali. Normálně chtěli abychom si udělali rezervaci do hotelové restaurace kde jsme bydleli hodinu předem, než můžeme vstoupit :D Příště až pojedem autem, tak Francii bez zastávky až do Španěl.
 
Španělové taky na angličtinu moc neslyšej, ale přitom hotely a bary v Benidormu byly plný Irčanů a ty tam hezkejch pár euro za chlast nechali. :)
 
Back
Top