• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

novinářský test Mazda CX-3 vs. Peugeot 2008

vladas75

rodinný člen KLANu
3 492
zdarec mazďáci, tak dneska jsem si v Autotipu přečetl srovnávací test Mazdy CX3 a Peugeotu 2008 . Porovnávat atmosferický čtyřválec 2.0 s oturbeným třívalcem 1.2 no budiž ... Při podobných parametrech těchto motorů - výkon, spotřeba , nemůžu pochopit, proč bych měl šáhnout po tříválci s turbem a ne po poctivé atmosféře. Ale proti gustu .... každopádně po přečtení tohoto testu mohu říct " JSEM RÁD, ŽE MÁM MAZDU CX3 " :);):D

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg
 
Peugeot a prodejní bestseller.ha ha.a pak horší zpracování.samy keci,copak to nemůžou hodnotit pořádně a hlavně dat proti sobě podobný motory.Mazda je už jediná která dělá poctivý motory.Bojim se budoucnosti že bude obsah půl litr a 4 turba a nebo zakázou benzín jak plánují nemci.
 
Tak jestli nějaký pakoš napíše, že se chce s tříválcem 1,2 Turbo dívat do budoucnosti, tak by měl okamžitě skončit s testováním aut. Zvlášť když pak zjistí, že poctivý dvoulitr dokáže jezdit i za míň, než udává výrobce.
 
zdarec mazďáci, tak dneska jsem si v Autotipu přečetl srovnávací test Mazdy CX3 a Peugeotu 2008 . Porovnávat atmosferický čtyřválec 2.0 s oturbeným třívalcem 1.2 no budiž ... Při podobných parametrech těchto motorů - výkon, spotřeba , nemůžu pochopit, proč bych měl šáhnout po tříválci s turbem a ne po poctivé atmosféře. Ale proti gustu .... každopádně po přečtení tohoto testu mohu říct " JSEM RÁD, ŽE MÁM MAZDU CX3 " :);):D

Zobrazit přílohu 6795 Zobrazit přílohu 6796 Zobrazit přílohu 6797 Zobrazit přílohu 6798

To jsou teda kydy.
 
Gumove radenie u CX-3 ??? To su vazne kecy.
A co sa tyka motoru, Mazda by nemala problem vyvinut maly motor s turbom. Ale vybrala sa inou cestou, pretoze je predvedcena, ze je spravna. Okrem toho, prave tento motor zabera od nizkych otacok (bez problemov pod 2000) a nemusi cakat na vyssie. A samozrejme zabera ihned, bez turbodiery.
 
Já nikdy nepochopil to olizování palubních desek. A redaktoři si velice rychle zvykli na turbobenzíny a v podstatě s klasikou neumí jezdit.
 
V živote by som si Pežota nikdy nekupil, ani keby dostal od autotipu maximalnych 260 bodov,
ale za to, že v teste AutoTipu je lepsie hodnotena 2008 -čka, za to si môže Mazda sama .
O tom, ze konkurencia je snaživejšia, ako mazda, som už písal pri mojom minulom porovnavani HR-V/CX3 .
Veru iba SkyActiv motor už nenadchne, akokoľvek je dobrý atmosf. motor.
 
Lakilaki, já bych viděl ještě jednu věc se kterou mazda nic neudělá a jedná se o politické gesto a to je clo na japonská auta a jestli se nepletu, tak je to 10% a to je dost. To už by byl prostor na slevu či lepší materiály atd.
 
V živote by som si Pežota nikdy nekupil, ani keby dostal od autotipu maximalnych 260 bodov,
ale za to, že v teste AutoTipu je lepsie hodnotena 2008 -čka, za to si môže Mazda sama .
O tom, ze konkurencia je snaživejšia, ako mazda, som už písal pri mojom minulom porovnavani HR-V/CX3 .
Veru iba SkyActiv motor už nenadchne, akokoľvek je dobrý atmosf. motor.
A co říkáš crash testu CX3/HR-V.;)
 
A co říkáš crash testu CX3/HR-V.;)
Ja, a mozno dlasich 95% ludi si nevybera auto podla vysledkov crash testov.
Ani Renault by som si nekupil len preto, lebo bezne dostava ***** v narazovych testoch.
Malokto asi rata s tym, ze bude rozbijat auto - ale bohuzial stava sa to.
Vysledok crash testu HR-V ? Je mizerny.:eek: Pripominam iba, ze aj prva seria CX-5 dopadla rovnako mizerne v narazovych testoch.
V CX-3 mi chýba ten prvotný dojem začudovania sa nad vybavou, nad technikou, nad vychytavkami,
ktore su velakrat zbytocnosti, ale potesia ... a ostatne znacky to nacpú do svojich aut.
Ked som prvykrat nateseny sadol do CX3 Challange, sam so sa zacudoval, aku nenarocnu kvalitu inetrieru, v peknom obale je schopna vypustit mazda do sveta:(
 
Jak se psalo v tématu CX-3 versus HR-V. Každý preferuje něco jiného. Někdo má rád vdolky a někdo holky. Můžeme tu do nekonečna psát, jak je to a to auto v tom lepší a v tom horší. Ve výsledku budeme mít všichni pravdu a konečná volba je na každém z nás.. A o to jde ;)
 
Jak se psalo v tématu CX-3 versus HR-V. Každý preferuje něco jiného. Někdo má rád vdolky a někdo holky. Můžeme tu do nekonečna psát, jak je to a to auto v tom lepší a v tom horší. Ve výsledku budeme mít všichni pravdu a konečná volba je na každém z nás.. A o to jde ;)
Pravda, pravda..... ja napriklad preferujem takuto vlastnost svojho auta, zacina od minuty 3:50-4:00 http://tv.sme.sk/v/22483/test-mazda3-zmeny-navonok-neukazuje.html
 
Back
Top