• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

motor Motor Z6 po nehodě nestartuje

Tomas1996

nový člen
3
Zdravim mam problem po mensom nedobrzdeny ( nehode) bol mierne poskodeny predok auta.
Auto sa poskladalo do hromadi a od vtedy nechce naštartovať cca 2 mesiace stalo
Do vsetkych RJ sa da pripojiť (ziadne chybove kody)
Motor toči ale nenaštartuje
Nema mazda nejaky senzor narazu ako ma napr Citroen Renault ? ... kde sa ta stlačiť červene tlacidlo ktore je pri akumulatori už sa mi to stalo na Berlingu po stlaceni tlačitdal auto fungovalo opať
Ako je na tom mazda po nehode ?
Dakujem
 
Ahoj, moc si nedokážu představit mírný poškození auta. Co všechno bylo poškozený?Vyletěly airbagy ?
Startér teda točí... A co jiskru ? Hází svíčky jiskru ? Pokud ano tak potom palivo... Pojistky jsou všechny v pořádku ?
Chtělo by to víc info o nehodě a o opravě.
 
Já bych zkontroloval všechny konektory,zda jsou všechny připojeny.Také se mi jednou stalo,že jsem na GG po střední opravě(kroužky) zapomněl připojit jeden konektor pod vzduch.filtrem a také to dělalo paseku.
 
Diagnostika neukazuje žiadne chybové kódy
Bol vymenený snímač kľuky vačky a tiež bez zmeny

Ma mazda nejaké opatrenie že pri nehode odstaví prívod paliva alebo el. Prúd
Resp. Nachádza sa nejaké reset tlačidlo po nehode ako ma napr Renault alebo niečo podobné ako piropatron na BMW ci VW
 

Podobná vlákna

Back
Top