• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

MOvember

Vitus

správce
Člen týmu
5 943
přiznejte se, kdo z vás drží MOvember a pěstuje knír ? :) Samo s fotkou to bude nejlepší ,-)
 
Tak s tou fotkou začni :) U nás doma se MOvemberu nefandí, i když někdy mám pocit, že náběh k tomu je :D
 
U nás v praci jsou ze strany managementu z UK nějaký tlaky, prý si užijem spoustu legrácek a tak, nevím , nerozumim... to je důvod proč já ne. A navíc ješte vzpomínka na východoněmeckýP.
 
Mno , kdo prijede na sraz za tyden, uvidi muj MO prispevek. Ja to beru jako legraci, kdy mam mesic na cumaku nejakou srandu, posbiram par kacek na podporu, ale svym zjevem podporim celou akci na podporu boje s rakovinou prostaty


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
To je fajn :) Určitě to prospěje i tobě a všem nemocným, že přispěješ na dobrou věc....To strniště se pak lehko zbavíš... a přítelkyně (manželka) bude mít jistě pochopení :)
 
Mno , kdo prijede na sraz za tyden, uvidi muj MO prispevek. Ja to beru jako legraci, kdy mam mesic na cumaku nejakou srandu, posbiram par kacek na podporu, ale svym zjevem podporim celou akci na podporu boje s rakovinou prostaty


Sent from my iPhone using Tapatalk
Jasně, pokud je to z recece, na něco to upozorní a je to z vlastniho přesvědčení tak je to super. Špatně jsem to předtím podal:oops:. Doufam ze bude foto.;)
 
Back
Top