• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Náhradní díly - přední nárazník

Valdes

nový člen
6
Ahoj,
trochu jsem si odřel nárazník a odnesly to plastové součástky. Nemáte někdo, prosím, tip, kde bych mohl sehnat náhradní díly na přední nárazník - mřížka mlhovky a kryt ostřikovače světlometu, obojí na pravé straně? Mám MZR 2,5 rok výroby 2008. Žil jsem v tom, že výbava GTA, ale když jsem četl místní článek, který se tomu věnuje, už si tak jistý nejsem :)) Obvolal jsem několik mazdavrakovišť a bohužel nic.
 
Čau. Nevím odkud jsi a jestli ti to pomůže,ale BelvitaCars Šenov. Má tam minimálně 3 nové GH na díly,dotažené z UK.
 
Potvrzuji tu Belvitacars v Ostravě - Šenově. Mají tam cca 7 GHček v různých stavech, ale to co potřebuješ, by tam měli mít. Pojedu tam zítra, tak bych se ti kdyžtak mohl kouknout a vyfotit.
 
Potvrzuji tu Belvitacars v Ostravě - Šenově. Mají tam cca 7 GHček v různých stavech, ale to co potřebuješ, by tam měli mít. Pojedu tam zítra, tak bych se ti kdyžtak mohl kouknout a vyfotit.

Díky moc kluci. Za foto bych byl moc rád. Já koukal na stránky a podle toho tam mají GH s těmi rámečky mlhovek s předělem, já to mám ještě bez toho. Hledám tento typ viz foto

3952111_bazar-v0.jpg
 
Hledam presne to co ty, cely nárazník jako je na fotce, original stoji 9200 bez dph a na alegru u polaku chtej za pouzitej a jeste skrablej pomalu to same nebo vic..
 
Díky moc kluci. Za foto bych byl moc rád. Já koukal na stránky a podle toho tam mají GH s těmi rámečky mlhovek s předělem, já to mám ještě bez toho. Hledám tento typ viz foto

Zobrazit přílohu 26327
Já psal že tam má cca 3 nově dotažené GH,ale jinak jich tam stojí celá hromada. byl jsem tam minulý týden pro dekl do kufru z GG. Když tam zavoláš a řekneš co přesně chceš,tak se ti zajde podívat. Seženeš tam všechno.
 
Já psal že tam má cca 3 nově dotažené GH,ale jinak jich tam stojí celá hromada. byl jsem tam minulý týden pro dekl do kufru z GG. Když tam zavoláš a řekneš co přesně chceš,tak se ti zajde podívat. Seženeš tam všechno.

Právě jsem mu už volal, a říkal mi, že zrovna tohle nemá. Že měl jeden nárazník a ten prodal.
 
Dneska jsem tam byl. Opravdu tam moc věcí na čumák nemají.. teď mají akorát jedno nové gh combi facelift v celku a výbavě TE+ . Jinak většinou prodají celý nárazník, než třeba jenom mlhovky a mřížky, co jsem se tak ptal. Ale jsou rozumní, dá se s nimi slušně domluvit
 
Back
Top