• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

manuál Navigace po FL (Kenwood Denso DV3200 - DVD)

tox

člen KLANu
79
Na "partnerském" fóru je toho napsáno spousta, pokusím se shrnout moje poznatky na nejaktuálnější verzi, což je z roku 2012 verze 464210-7550 (původně pro LandRover). Existuje ještě novější od Volva z roku 2014, ale ta se mi rozjet nepodařila (pěkný přehled u těch se zlatýma kolama)

Postup je následující:
1. sehnat si obraz disku verze 464210-7550 (obsahuje západní Evropu vč. Česka)
2. sehnat si loading.kwi soubor z verze 464210-8590
3. nahradit soubor loading.kwi z 7550 tím z 8590, tj. rozbalit si do nějaké složky obraz disku 7550 ve winraru tak, aby bylo možné nahrazovat jednotlivé soubory, zkopírovat do této složky loading.kwi 8590 tak, aby došlo k nahrazení původního v 7550
4. vypálit soubory ze složky, zmíněné v předchozím bodě, na dvd (dvouvrstvé, tj. s kapacitou 8,5 GB)
5. vložit do mechaniky v přihrádce spolujezdce a být rád, že aspoň něco :)

Obraz disku a patřičný soubor loading.kwi umí google nalézt, přičemž bych doporučil webové stránky gpsunderground... (žádosti typu "hoďto na uložto" vyzní na prázdno, bo jsem jen pyrát silnic).
 
Back
Top