• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Nefunguje automaticke stahovanie okien

johnnny

člen KLANu
32
Zdravim, dnes som si vsimol, ze sa mi predne aj zadne okno na pravej strane nespusti automaticky. Musim to tlacitko drzat, a aj ked ho stlacim do tej druhej polohy tak sa to nespusti, a po uvolneni tlacitka okno zastane. Nefunguje to ani cez konzolu u vodica, ani priamo cez tlacitko na oknach. Lava strana funguje bez problemov. Neviete mi povedat, kde moze byt problem? Dakujem.
 
Zdravim, dnes som si vsimol, ze sa mi predne aj zadne okno na pravej strane nespusti automaticky. Musim to tlacitko drzat, a aj ked ho stlacim do tej druhej polohy tak sa to nespusti, a po uvolneni tlacitka okno zastane. Nefunguje to ani cez konzolu u vodica, ani priamo cez tlacitko na oknach. Lava strana funguje bez problemov. Neviete mi povedat, kde moze byt problem? Dakujem.

Nazdar,
je to popsaný v manuálu - nastavení strana 3-36, 3-37 a dále

Automatické zavírání oken 1.PNG Automatické zavírání oken 2.PNG
 
Back
Top