• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Nefunkční dálkový centrál

jazzzman

nový člen
13
Tak mi přestalo fungovat dálkové zamykání na klíči bez keyless. A to přes to, že v něm byla čerstvě vyměněná baterie. Druhý klíč, co mám, má bohužel vylámané pacičky, co drží baterii, takže na něm dálkové ovládání ani rozchodit nejde. Neexistuje nějaké levnější řešení, než 4000,- za jeden nový klíč, co mi řekli v AutoPalace?


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Aliexpress (dej pozor na výběr systému, je to vytištené na dálkáči), stačí přestrojit jen planžetu a čip. Ovládání pak naučíš zavíráním dveří.
 
Bezva, dekuju, plamzetu asi zvladnu, ale cip… poznam ho? Kde konkretne je? Nebo je to cela ta horni cast, co sw vysouva ze zakladny s tlacitky?


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Tak mi přestalo fungovat dálkové zamykání na klíči bez keyless. A to přes to, že v něm byla čerstvě vyměněná baterie. Druhý klíč, co mám, má bohužel vylámané pacičky, co drží baterii, takže na něm dálkové ovládání ani rozchodit nejde. Neexistuje nějaké levnější řešení, než 4000,- za jeden nový klíč, co mi řekli v AutoPalace?


Sent from my iPad using Tapatalk
Ahoj, mám stejný problem. Podařilo se Ti ho nějak vyřešit? Případně jak? Děkuji za případně tipy.
 
Měl jsem problém s tlačítky na dálkovém ovladači. Napřed přestalo fungovat zamykání a po dvou týdnech i odemykání.
Pokud by někoho zajímalo, kde vzít funkční čínské pro visteon Siemens:
Pro GH-2008

Už jednou jsem se napálíl - klíč nebyl funkční (od jiného prodejce), ale tenhle funguje stejně jak originál.

Snad to někomu bude k užitku
 
Píšem za kamoša čo kúpil teraz tuknutú Šestku 2.5i...
Nešiel centrál, neblikala diodka na keyless.
Kúpili sa nové baterky, v jednom ovládači bola dokonca baterka opačne nasadená. Dali sa obe nové, diodky blikajú, ale nezamyká.
Celé som to tu preštudoval a problém jeho Mazdy je že nejde manuálne zamknúť z vnútra, okamžite sa to otvorí a s tým som sa tu nejak nestretol v témach.

Každopádne zadné dvere sú stále poškodené, takže sa nedá vylúčiť poruchá zámku, ale inak dajú sa zatvoriť a funguje normálne otváranie tlačítkom v strede. Druhé kufrové dvere budú až za pár dní, ale teda ma zaujíma prečo sa to nedá manuálne zamknúť, či teda hladať problém napríklad u dverí vodiča...

Všetko čo som sa tu dočítal je častý hlavne častý problém s nefunkčným otváraním kufrových dverí, respektíve s problémom centrálu ak sú vadné mikrospínače v gumových štuploch.

Alebo je teda aj možnosť problému v keyless ovládači že je vymačkaný mikrospínač a snaží sa stále odomknúť.
Dnes sa kupodivu napríklad stalo že boli vodičove dvere zamknuté, ale ostatné odomknuté...

Teraz ma ešte napadlo že nosíme oba keyless spolu, takže ak je jeden vadný vymačkaný. Zajtra skúsime solo.
 
Back
Top