• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Nefunkční INFO tlačítko u rádia

Kart

nový člen
19
Ahojte,
mám problém s tím, že se po častém používání INFO tlačítka toto promáčklo a nereaguje.
Jednak s tím nenastavím čas a druhak nemůžu překlikávat spotřebu a dojezd.
Ideálně to tlačítko nejak rozdělat, přilepit kus plastu za, aby začlo znova dolíhat. Nemáte někdo s tím zkušenost jak se do toho leze?
Díkes! Foto v příloze
INFOcudl.png
 
Poslední úprava moderátorem:
Ahoj @Kart , celý ten přední panel by měl jít odmontovat od "střev" rádia. Pak by jsi tam měl vidět mikrospínač který bude nejspíš nutný přepájet.
 
Ahoj @Kart , celý ten přední panel by měl jít odmontovat od "střev" rádia. Pak by jsi tam měl vidět mikrospínač který bude nejspíš nutný přepájet.
Spinac mam dobrej ale tlaci na to plast, kterej je vychozenej(asi jak zbesile jsem preklikaval dojezd a spotreby :D)
 
ahoj, poriešil si to nejak?
Cau,
resil jsem to tak, ze jsem prilepil kousek plastu, ktery tlaci a spina mikrospinac pri stisku INFO tlacitka.
Ale je tady problem ze tlacitko je zavesene shora, a tak neni kontakt kolmy. Muj bastl nezafungoval, nejlepe snad zkusit nejaky tupy (avsak zaroven tenky) drat. Nicmene pri stlaceni je treba velky tlak, takze jednoducha prace to nebude, spis cele tlacitko nahradit z nejake bouracky treba.
Jeste me napadlo zkusit vzit jine tlacitko, napr. CD (nemel jsem u me verze prehravac) a vymenit je - nicmene tlacitka bych rekl, ze kazde je jine a nejsou obdelnikoveho tvaru.

Vyresil jsem to prodejem vozu :)
 
Cau,
resil jsem to tak, ze jsem prilepil kousek plastu, ktery tlaci a spina mikrospinac pri stisku INFO tlacitka.
Ale je tady problem ze tlacitko je zavesene shora, a tak neni kontakt kolmy. Muj bastl nezafungoval, nejlepe snad zkusit nejaky tupy (avsak zaroven tenky) drat. Nicmene pri stlaceni je treba velky tlak, takze jednoducha prace to nebude, spis cele tlacitko nahradit z nejake bouracky treba.
Jeste me napadlo zkusit vzit jine tlacitko, napr. CD (nemel jsem u me verze prehravac) a vymenit je - nicmene tlacitka bych rekl, ze kazde je jine a nejsou obdelnikoveho tvaru.

Vyresil jsem to prodejem vozu :)
Výborne riešenie ?? predávať sa zatiaľ nechystám, a žijem s tými drobnými detailami už 2 a pol roka, tak snáď vydržím aj ďalej. Aspoň viem, že sa dá vymeniť tlačítko samostatne. Aj keď neviem, či zoženiem. Cele rádio sa mi kvôli tomu nechce meniť.
 
Back
Top