• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér NOVÝ VOLANT

Havl0s

nový člen
1
Ahoj, zdravím všechny parťáky z mazda klanu a jdu k vám s otázkou a pro mě hodně neznámou, mám Mazdu 3 rok v. 2013 88KW manuál a na mém volantu už jsou vidět najeté kilometry, samozřejmě oprávněně ? proto se chci zeptat, kde by jste mi doporučili koupit nový volant, brouzdal jsem dnes po internetu a našel zajímavé sportovní volanty, které mi padly do oka, teď přichází ta otázka? Jak by to bylo se zapojením a veškerým multifunkčním ovládáním? ?
US $254.10 | Car Carbon Fiber Steering Wheel For Mazda CX-5 3 7 Axela 2021 and Leather Steering Wheel

Nemáte s těmito volanty z aliexpresu někdo zkušenost?

Předem děkuji! ?

14A34E6D-B236-460C-93B2-C26ABB8E8FC4.png 4ABFE367-C20D-4DB4-9B4F-16ECD22A15EA.png
 
Ahoj, konkrétně tenhle z Aliexpresu zkušenost nemám (materiál, kvalita), ale tyhle "sportovní" volanty co si lidi koupili třeba přes eBay nebo koupili vrakáčový volant na dočasný ježdění a svůj si nechali poupravit (třeba ve firmě Volantech atd...) jsem zapojoval a je to jen výměna kus za kus. Tlačítka, kabeláž, krytky a airbag se přehodí ze starýho věnce na nový.
 
Poslední úprava:
Kupovat jinej je zbytečný. Ve volantechu ti to po dohodě udělají na počkání. Nech si i zesílit věnec, je to super. Vybereš si jaký materiál chceš i barvu nítě. Stojí to max půlku novýho.
Jen je to v Liberci....nebo pošleš pošťákem a čekáš cca týden...
Mají tam nově konfigurátor i s cenou nakonec. Cca 2700 bez dph.
 
Poslední úprava:
Back
Top