• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Odvibrování dveří M6 GY

pweter

výkonný člen KLANu
105
Mám M6 GY.
Na dvere(plech) som zvnútra nalepil asfaltové pláty na pohltenie vibrácií. Niečo to pomohlo. Ale mám pocit, že plasty stále rezonujú, takže musím zhodiť tapacír a niečo na ten krycí plast nalepiť. Čo tam dať zo sortimentu ahifi.cz?
Materiál 1: STP ANTICOR S 2,1mm
Materiál 2: Gladen Aero Neoprene

Máte nejaké doporučenia? Nejde mi o zvukovú izoláciu. U starého ropáka to nemá zmyseľ riešiť. Ale o pohltenie vibrácií, bo mám trosku výkonnejšiu zvukovú sústavu.
 
Mozna by to chtelo hlavne vsechny novy cvocky s tou sametkou. Kdyz tam da bez, muze to delat jeste bordel...
 
Mam tez udelane upravy od ahifi co jsem si sam delal a max.spokojenost
 
Já jsem tehdá bral od revilohifi.cz, ale ten sortiment bude všude podobný. Mám jen venkovní plechy a pár odstřihů na příčce a je to supr... Na tapec jsem nic nedával a je to relativně v pohodě, ač teda při vyšší hlasitosti tapec rezonuje :)
 
šak na origo repro to isto stačí. Ja som tam drbol Hifonics 2x90W a 2x110W a k tomu poriadny zosik. Tak logicky, že všetko rezonuje a samotne odvibrovanie plechov nestačí.
Pre porovnanie, orig rádio má výkon 4x25W a repro sú 4x40W.
 
Ty hodnoty pro běžný rádio/repro beru, ale předpokládám, že Bose bude trošku silnější, ač samozřejmě ne tolik jako úplná výměna :)
 
Tlmenie predných dverí 2x STP Anticor S; 2x Gladen Aero Neoprene; tesniaca páska pod repro
a výsledok? V aute je o poznanie menj hluku a odišli rezonancie icon_75.gif paráda. Na zadné dvere kašlem, nie je treba antivibrovať icon_75.gif

jr7fip.jpg
vyikj.jpg
 
Ja jsem delal i zadni dvere.nejen kvuli odhlucneni ale i kvuli muzice.jeste mam v planu predni podbehy a mozna kapotu.
IMG_20150501_121758.jpg IMG_20150501_121319.jpg IMG_20150501_125852.jpg
 
Back
Top