• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Oprava laku Red Soul

robert_17

nový člen
7
Ahoj,

Prosim o radu na koho sa obratit pri oprave laku 41v na prahu na mojej Mazdicke. Je to miesto , kde bola oprava v autorizaku v Jihlave po mensej nehode ( mikrospanok po nocnej sichte …) Teraz po zime som objavil olupujuci sa lak ( viz foto ).
Mam sa obratit na autorizovany servis ? Pripadne neviete kto by v okoli Brna zvladol spravit ? Diky

F5D67574-3AE1-4A84-98FF-96A1FB576E75.jpeg
 
Ahoj,

Prosim o radu na koho sa obratit pri oprave laku 41v na prahu na mojej Mazdicke. Je to miesto , kde bola oprava v autorizaku v Jihlave po mensej nehode ( mikrospanok po nocnej sichte …) Teraz po zime som objavil olupujuci sa lak ( viz foto ).
Mam sa obratit na autorizovany servis ? Pripadne neviete kto by v okoli Brna zvladol spravit ? Diky

Zobrazit přílohu 39625
Ahoj,
podarilo se najit na opravu laku nekoho schopneho v okoli Brna? Resim ted take bohuzel opravu skrabance.
Dekuji.
 
Back
Top