• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Oprava Mazda 6 2019 po nehodě

MartinS7

nový člen
1
Zdravím Vás páni,

Chcel by so msa informovat ci mate skusenost s opravou po dopravnej nehode.
V autorizovanom servise to vyhlasili za totalku, hoci na pohlad nevyzera.
Prikladam fotografie. Mate skusenost s podobnou opravou pripadne tip na servis, kde by takuto zalezitost zvladli? Motor po nehode siel nastartovat a autom bolo mozne pohnut.
Diky vopred za Vase skusenosti a tipy!
Martin

IMG_2957.JPG
 
No práce to bude, pokud by se to mělo dávat dohromady z nových dílů, tak možná i ta totálka. Kde by se ten servis měl nacházet? Šikovný karosář to samozřejmě opraví.
 
Souhlas se @shr3k Pokud to má jít všechno z nových a ještě k tomu z origo dílů,tak to dle mě ztrácí význam. Pokud zapojíš vrakoviště na takový ty díly typu "světla,nárazník,kapota,..." tak by se to snad dalo splácat za rozumnou cenu (dle toho co řekne a si řekne klempíř/karosář - dle fotky jen odhaduju zmačkání těch motorových nosníků)
 
Neni to u takovyho auta totalka uz jen kvuli tomu, ze svetlomety budou stat 80? A z vrakoviste je predpokladam asi jen tak nesezene... A to jsem se jeste nedostal k nicemu dalsimu, natoz prace; z vlastniho porovnani asi moc dilu na 2019 6 stejnych treba s 2015 6 nebude, takze ty vrakoviste budou hodne omezeny zdroj, to spis z Polska z ukradenych rozebranych aut...
 
Neni to u takovyho auta totalka uz jen kvuli tomu, ze svetlomety budou stat 80? A z vrakoviste je predpokladam asi jen tak nesezene... A to jsem se jeste nedostal k nicemu dalsimu, natoz prace; z vlastniho porovnani asi moc dilu na 2019 6 stejnych treba s 2015 6 nebude, takze ty vrakoviste budou hodne omezeny zdroj, to spis z Polska z ukradenych rozebranych aut...
https://allegro.pl/oferta/mazda-6-full-led-2019-2020-mazda6-gl-9113235809
https://allegro.pl/oferta/mazda-6-2018-2019-2020-lewa-lampa-reflektor-gs-9764613310
tak kde jinde, částečně taky tím, že Polsko je mnohem větší trh.
 
Back
Top