• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Polystyrenová vložka do kufru

k.ondra89

člen KLANu
33
Zdravím, bezvýsledně jsem prohledal fórum, tak zakládám nové téma. Třeba časem pomůže i někomu dalšímu.
Před pár dny jsem koupil GH kombi původem z Německa. Ve výbavě je pouze opravná sada na pneumatiky, čemuž odpovídá i tvar té polystyrenové výplně pod podlahou kufru. Rád bych tu sadu nahradil plnohodnotnou rezervou, ale to by chtělo vyměnit i tu vložku, aby se pod ní rezerva vešla. Máte někdo info jestli se ta vložka dá někde koupit? Podle manuálu existovaly i auta s plnohodnotnou rezervou. Díky
 
Hledal jsi špatně, každopádně tam vleze plnohodnotná rezerva 17/18" + subwoofer + původní vložka. Jen se ta původní vložka musí seříznout ;)
 
To konkrétní téma jsem samozřejmě četl. :) Jen jsem si řezání chtěl nechat až jako záložní variantu.
 
To konkrétní téma jsem samozřejmě četl. :) Jen jsem si řezání chtěl nechat až jako záložní variantu.
GS2D-68-8MXB stála 7976,87 bez DPH koncová cena, ale vzhledem k tomu, že se auto už 10 let nevyrábí, nepředpokládám, že by šla objednat.
 
Back
Top