• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

diesel Porucha "nizký tlak oleje", přetržený řetěz olejového čerpadla

Tomeeh376

nový člen
4
Zdravim pisem vam ohladom mojej M3 2015 2.2d vidim ze sa rozumiete do SH motorov , pred nedavnom mi vybehla kontrolka motora oranzova , nasledne olejnicka cervena , potom vypisovalo engine malfunction a low oil pressure hodilo ma do nudzoveho rezimu na aute som odplachtil na vyjazd z dialnice potom ma odtiahli do autorizaku , diagnostiku som zatial nevidel ale bolo mi povedane ze treba demontaz olejovej vane za cenu 270eur , vtedy som im povedal ze po auto pridem s prepravnikom lebo moj mechanik mi tu demontaz urobi za 50eur (este unho nebolo)4.8.21 idem po auto prosim vas o radu v com moze byt zavada?
 

možná ještě další témata ;)
 
SI E019/16ACS Přetržený řetěz čerpadla motorového oleje v důsledku závažného zhoršení kvality motorového oleje (pravděpodobně se uloží P0524:00/P055F:00/P06DE:00). Asi auto nemělo nahraný software se sledováním kvality oleje.
 
SI E019/16ACS Přetržený řetěz čerpadla motorového oleje v důsledku závažného zhoršení kvality motorového oleje (pravděpodobně se uloží P0524:00/P055F:00/P06DE:00). Asi auto nemělo nahraný software se sledováním kvality oleje.
Dakujem za odpoved , stači tie chybove kody vymazat ? Mimochodom mi vravel ze sada rozvodovych retazov nejak 290eur plus robota
 
Back
Top