• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

podvozek Poškrabaný disk - kód farby

Bimko27

nový člen
6
Čaute,

neviem či tu už niekto riešil opravu/lakovanie diskov. Jemne som odrel disk (viď obrázok č.2), ale keď som sa pýtal v opravovni diskov (Aluman, BA) už od pohľadu videli, že presnú farbu nevedia namiešať nakoľko sa im za roky nepodarilo zistiť OEM kód farby. Pozrel som zahraničné fóra a naozaj ten kód vraj nezdieľa ani díler ani importér. Disk Mazda 6 predfaceliftový design tmavá šedá (obrázok č.1 z webu). Ocením každú pomoc, napr. či sa Vám podobnú farbu podarilo náhodou nájsť. Dikes

IMG_0893.jpeg stiahnuť.jpg
 
Poslední úprava moderátorem:
Čaute,

neviem či tu už niekto riešil opravu/lakovanie diskov. Jemne som odrel disk (viď obrázok č.2), ale keď som sa pýtal v opravovni diskov (Aluman, BA) už od pohľadu videli, že presnú farbu nevedia namiešať nakoľko sa im za roky nepodarilo zistiť OEM kód farby. Pozrel som zahraničné fóra a naozaj ten kód vraj nezdieľa ani díler ani importér. Disk Mazda 6 predfaceliftový design tmavá šedá (obrázok č.1 z webu). Ocením každú pomoc, napr. či sa Vám podobnú farbu podarilo náhodou nájsť. DikesZobrazit přílohu 43355

Zobrazit přílohu 43354
Ahoj, zamázni opravným lakem (namíchá každá lakovna) a hoď to za hlavu. Profi renovace bude dražší, než nový disk.
 
Back
Top