• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

On board kamery a vše kolem nich

Máš autokameru?


  • Celkem voličů
    208
Beztak za to muze @shr3k, porotoze on chudak jen chtel rychle uhnout blizici se Mazde, aby ho mohla predjet! :D
shr3k si povzdechl a čekal v uctivé vzdálenosti na "TDI přískok" Superbu 4x4, který se nějak podezřele dlouho nekonal.
Za podobnu situaciu na SK-u udelili policajti poslancovi narodnej rady pokutu 150 € , kedze nechcel zaplatit, zadrzali mu vodicak za nedanie prednosti v jazde.
Neskor sa postup policajtov riesil na urovni ministra vnutra nasho bazmegistanu.
Zaujimave, ze poslanec sedel takisto v Superb.
Video je na nete google : "hrnko na dialnici"
Tady to byl poněkud jiný případ, pán v Superbu přiletěl a přestože pospíchal, měl najednou čas na školení Poláka. Těsně před manévrem (i během něj) na něj civěl (je to vidět na videu).
 
To je presne ten paradox, co asi definuje tuhle skupinu "ridicu". Nekdo specha (ok) a ma pocit, ze mu tam nekdo nepravem vjel (ok). Tak ale kdyz mu uhne, tak snad specha dal a jede, ne?

Ja take jezdim rychle a take si obcas stezuju, ze se mi tam nekdo cpe. Tak si procvicim dalkovky, pockam az uhne, a mastim dal. Dalsi zabyvani se predjizdenym dalnicnim komparzem mi nijak nepomuze. Nejspis uz ho nikdy znovu nepotkam (doufam) :D.
 
normálně bych řekl, že pšonek v dodávce je dement a řidič Supa se taky zachoval jako dement, ale po dnešní cestě PHA-Bratislava-PHA na otočku se řidiči Supa ani tak moc nedivím ..... Sice dost řidičsky nezvládnul situaci, ale pokud absolvoval hromadu km po D1, nedivím se, že je na nervy. Vydržel jsem jet do Blavy i zpátky na tempomat přesně 130km/h, uhýbat letcům ve stříbrných Octaviích a Supech (nevím, proč zrovna majitelé těchto stříbrných Škodovek jsou největší psychopati), ale to co mi absolutně nebere hlava jsou neustále se "předjíždějící" kamiony. Nejlépe do kopce, kde jsou tři proudy a z toho jsou TŘI proudy plné kamionů lišících rychlostně se cca. 1-2-km/h. Obecný zákaz předjíždění kamionů mi přijde jako přínosná věc, která značně zprůjezdní nejen D1.......
 
Občas člověk chytne dobrý úlovek:
Fííha, tomu říkám "úlovek", bych mu šla asi nafackovat:confused::confused:
Jinak mě kamerka odmítla službu, když jsem potřebovala skrz hlasové svědectví a ona mrcha zrovna v té době stávkovala a nenahrávala...grrr Obě karty plné a nepřehrály se. Občas to asi budu muset zkontrolovat, zazálohovat a komplet vymazat.
 
Tak mě napadlo. Co takhle založit zvlášť téma, které by se třeba jmenovalo "Videa z cest" nebo "Co jste potkali po cestě" ... (je to jen příklad), a tam by se dávali videa co se podaří natočit.
Jen nápad :)
 
Nenarazil jste nekdo pri prohlizeni kamer na nejake alternativy k produktum, jako jsou:
Koonlung K1S
Blackvue DR650S-2CH

Tzn. minimalisticke (pro trvale umisteni ve voze) dualni kamerky? U toho Koonlungu jsem videl nejake stiznosti na spolehlivost, Blackvue pro zmenu stoji docela dost penez. Doufam, ze nedostanu kazani, ze na tech kamerkach neni nic technicky zajimaveho a ze si mam poridit GoPro :D.
 
Tiez vyberam a zaujali ma produkty Thinkware (F800 dostala teraz ocenenie na CES) a Cowon. GoPro by som aj kupil (radsej Sony FDR-X3000) ale tie action cams su do auta nepouzitelne. Nahravanie v loope a ukladanie po naraze nevedia. Ambarella ma nove chipsety, rad by som nieco s 4k rozlisenim a h265 kodekom.
 
GoPro hlavně neumí nahrávat, když je zapojené na napájení. To se jen nabijí, ale nahrávat nejde.
 
kluci, action cams jsme tu už řešili, nepatří to sem, tade je to o dash cams ......
 
Po včerejšku, kdy mě 3 auta nedali přednost, z toho to poslední, kdybych nedupla na brzdu, tak narazí přímo do mě do boku, jsem si řekla, že tu kameru do Mazdy si prostě pořídím, už jen pro tu radost, že budu mít natočený, když lidi na nájezdu na dálnici couvou, protože se jim nelíbí vjet do kolony, která teď u nás na 200km je. Ale jak se tak dívám, těch kamer je tolik, můžete mi nějakou spolehlivou doporučit?
 
Back
Top