• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Relokace RZ / Relokacia SPZ

Zdravím, chtěl bych se zeptat zda má někdo zkušenosti u Mazdy 3 2015, přesunutí SPZ dle foto. Na internetu jsem nenašel nic, napadlo mě 3D tisk, ale nemám okolo sebe nikoho. Nebo nějaký jiný nápad. Děkuji

mazda_3_front_license_plate_relocator_1450362788_43290e14.jpg
 
Ve fb skupine najdeš spoustu nadšenců z celé ČR, co ti to rádi za úplatu vytisknou. Pokud si to neumíš namodelovat sám, připlatíš si i za model.

Vím, že ten držák prodával jeden borec, kterýho jsem našel na mazda3revolution.com. Není těžký ho najít. Můžeš vyhledat něco jako relocation kit. Ale chtěl za to přes 100 babek, což mi přišlo hodně.

Nakonec jsem pořídil celej gril, který už to tak má udělané. Za 3500 z Ali. Jen teď řeším, že si budu muset dotisknout držáky na parkovací senzory a na přední logo, protože mám radar a ten bez toho keramickýho nefunguje.
 
Ve fb skupine najdeš spoustu nadšenců z celé ČR, co ti to rádi za úplatu vytisknou. Pokud si to neumíš namodelovat sám, připlatíš si i za model.

Vím, že ten držák prodával jeden borec, kterýho jsem našel na mazda3revolution.com. Není těžký ho najít. Můžeš vyhledat něco jako relocation kit. Ale chtěl za to přes 100 babek, což mi přišlo hodně.

Nakonec jsem pořídil celej gril, který už to tak má udělané. Za 3500 z Ali. Jen teď řeším, že si budu muset dotisknout držáky na parkovací senzory a na přední logo, protože mám radar a ten bez toho keramickýho nefunguje.
Dík za info, ten gril co máš, nenajdeš odkaz? Díky
 
ja to mam na 3 bn, objednaval som to z usa svojho casu a stalo to cca 160e
Jak dlouho s tím jezdíš? Musel jsi to lakovat? Mně to sice nalakovaný už přišlo, ale stejně tak jsem měl i lip a po roce úplně zmatněl. A jaký rámeček jsi na to pořídil?
 
som zabudol spomenut, ze som reagoval na relocator, nie na gril; do grilu by som asi nesiel nakolko by som mal obavu z kvality tych plastov
 
som zabudol spomenut, ze som reagoval na relocator, nie na gril; do grilu by som asi nesiel nakolko by som mal obavu z kvality tych plastov
tu je za 35 USD z UA
 
tu je za 35 USD z UA
A ty to máš namontované? Se mi celkem líbí, bych do toho asi šel. Jaká byla montáž? Není tam vidět foto na autě.
Akorát se mi zdá, že by SPZ čouhala přes spodní rám spodní lišty.
 
Poslední úprava:
Ja mam iny.. Ale vysledok bude aj s tymto rovnaky.. Fotky mas v predchádzajúcich príspevkoch..
 
Zdravím, nemáte někdo zkušenost, kde by se dal sehnat tento držák SPZ? Prohledal jsem celý internet. popř. jestli už někdo náhodou netisknul na tiskárně ? M3 2015. Díky

mazda_3_front_license_plate_relocator_1450362788_43290e14.jpg
 
mrkni na starsi vlakno ;)
 
Koukal jsem, řeší se tam novější Mazdy.. to se sehnat dá. Bych potřeboval na 2015..
 
Back
Top