• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Relokace RZ / Relokacia SPZ

Gusto

nový člen
26
Ahojte,
Uz od kupy auta sa pohravam s myslienkou, posunut SPZ na mojej Mazda 3 2016 Attraction nizsie, ako to ma vyssia rada Revolution alebo M6.

Trosku som googlil a nasiel jeden kit, ale pride mi to dost drahe dat za to 110$ + doprava.
Odkaz na eBay: https://goo.gl/HCSbDU

Mate s tymto niekto skusenosti?
Posuvali ste svoju znacku, alebo vedel by mi to niekto posunut?

Vdaka!

Ilustracne foto z internetu:
IMG_3085.JPG.jpeg P_20160602_171835.jpg IMG_0881_zpsuvtnpyug.jpg
 
Poslední úprava:
Není problém. Jen musíš sundat nárazník, odnýtovat ten starý držák a přichytit ten nový.Nic složitýho ;)
 
Není problém. Jen musíš sundat nárazník, odnýtovat ten starý držák a přichytit ten nový.Nic složitýho ;)
No ide o to, ze by som to spravil rad bez nitovania a vrtania. Ked som pochopil spravne, tak ten kit co som sem dal je na skrutky, ktore by malo byt mozne prichytit bez sundavania naraznika. Alebo sa mylim?

Ilustracne foto z internetu:
IMG_3081.JPG.jpeg
 
Poslední úprava:
Ty ale musíš sundat ten stávající hlavní držák na SPZ, který je přinýtovaný v masce přednho nárazníku.

Tenhle hlavní držák SPZ:
Schránka 01.jpg
je přinýtovaný k masce:
Schránka 02.jpg

Navíc tohle nový je sice na šroubky,ale aby jsi tam vůbec prostrčil ruku.
 
Achso :D
Takze pises ze si budem musiet spravit zas vylet do Pribramy(u?) ak to chcem? :)
Toto keby som bol vedel skor...
 
I když jestli jseš šikovnej tak ten hlavní držák dokážeš roznýtovat i bez sundání nárazníku ;) Jen utáhnout šroubky toho novýho držáku bude docela zábava pokud nebudeš mít přístup zezadu. I když to by se ve tvém případě dalo udělat i tak že se sundá spodní kryt motoru a nárazníku nebo přes spodní část krytu podběhů,pak by tam nějaký místo mohlo vzniknout na prostrčení ruky. Případně někoho s hodně úzkou rukou a jestli prostrčí ruku s nářadím klasicky zepředu.....
Jo, mělo by to jít i bez sundání nárazníku....;)
 
Trochu ozivim tuto temu.. tiez uvazujem o presune SPZ z masky ale ten kus plastu "relocator kit" za 120USD + 20USD doprava je fakt drahy..

nasiel som este tento sposob..


neviete kde zohnat ten mensi drziak co pouzil vo videu..?
 
Popravde, trochu by som sa bal pripevnit to eska-paskami :D
Ja som sa nakoniec na to vyprdol. Uvedomil som si, ze su v zivote dolezitejsie veci ako SPZ na aute :)

Ale kludne to sem pastni, ak sa ti to podari, aby sme videli.
 
Po dlhom hľadaní možnosti ako upevniť SPZ pod masku, som objednal ten relocator kit z eBay.. je to naozaj najelegantnejšie riesenie..

s-l1600.jpg
 
Trochu ozivim tuto temu.. tiez uvazujem o presune SPZ z masky ale ten kus plastu "relocator kit" za 120USD + 20USD doprava je fakt drahy..

Teď jsem trochu zmatenej :confused:, ten co odkazuješ stojí $20. Každopádně jsem zvědavej na výsledek.

Mimochodem, nemůže být pak problém na STK? Co jsem koukal do vyhlášky, tak je tam: „Tabulka s registrační značkou se umístí tak, aby byla na místě určeném konstrukčním řešením silničního vozidla…“ Aby pak nějaký hnidopich netvrdil, že přesunutá RZ už není na místě určeném konstrukčním řešením vozidla.
 
Back
Top