• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Rosenie zenzora

namiz

nový člen
12
Ahojte, v zimnom období sa mi dlho drží zarosené čidlo na prednom skle. To potom znefunkčňuje automatické prepínanie svetiel a poruchu hlásenia čelného nárazu. Teplý vzduch púšťam na predné okno. Máte s tým skúsenosť? Je možná netesnosť medzi sklom a senzorom?
Ďakujem.
 
Taky se mi mlží, pomohlo mi jen vložení malinkého sáčku se silikonovými odvlhčovacími kuličkami, třeba z bot. Mám u M6 odspodu drobnou mezeru mezi oknem a krytem kamer. Dal jsem ho tam asi před rokem, předevčírem se mi to opět zamlžilo, asi budu muset vyměnit.
 
Zdravím a mám takový možná divný dotaz k tématu. Mě se stalo, že jsem měl také zamlžené okno a na PP mě to vypisovalo něco v angličtině, ale bylo to tam jen krátce. Takže jsem to nemohl ani vyfotit, abych si to potom přeložil. Jen jsem pochopil, že něco nebude fungovat. Jak se vám to hlásí, když je to zamlžené, tedy anglicky. Ale nechápu proč, taková důležitá informace není přeložená do češtiny.
Díky.
 
Mne sa vtedy prepnú svetlá z denného osvetlenia na diľkové, lebo jazdím na automatickom prepínaní a tak ich ručne musím vypnúť. A ešte sa mi zobrazí varovná kontrolka inteligentného brzdového asistenta (žltá). Po odrosení znova normál. Nič mi nepíše. Mám CX3.
 
Ešte chcem dodať, okno je čisté nezarosené, len senzor v trojuholníčku je do polovice zarosený.
 
Back
Top