• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Rychlosraz 11.5. - MYTÍ/FOCENÍ/KAFE

Vitus

správce
Člen týmu
5 944
Právě jsme s Robinem upekli historicky první rychlosrázek :

dneska v 18 hodin budeme na Shellce na Švehlovce (pokud bude zavřená tak na Shellce na Průmyslové ) , umejeme káry, pokecáme a poté se vydáme fotit k řece......

Přidá se někdo ?
 
tox: To tě asi nepřeslechnem že jo s tím Remusem :D ;)
Parádička, budem se těšit :)
 
Tyo, kdyby to tu bylo dřív. Naposled jsem sem koukal kolem 13:00 a nic, byl jsem v Praze od půl 4 a v 7 jsem jel z Chodova domu... Tak holt za 14 dní :)
 
Už to nějakou chvilku zvažuju, tohle je další impuls :) Ale dám si ještě šanci :D
 
my jsme pomyli káry, opět nutno dodat že wapka za tři pětky s čistou vodou bez chemie + kyblík a houba + ručník = lesk jak psí kule po mnoha týdnech od leštění Doriswaxem, pokecali jsme s Annax a jeli pořídit pár fotek. Bohužel nedorazil na rychlosraz Tox, snad bude jeho povozidlo brzo ok a ukáže se na nedělním srázku 24.5.

Jinak rychlosrázky budeme páchat i nadále, není nad spontánní akci (páchejte a pořádejte i sami podle svého, tady se to můůůůůžéééééééééé :D )
 
Poslední úprava:
No já bych to asi ani nemyl, když jsem viděl, co mi na čumáku a skle přistálo cestou tam a zpátky :-/ Tak dorazim toho 24.5, jen nevim ještě čas, ale nejpozději na tu 16. hod :) Btw, možná OT, ale je někde u OC Šestka wapka?
 
pokud se nepletu, nejbližší je na rohu Jeremiášovy a Radlické na OMV, což je lán cesty ....
 
Když to místo po R1 vezmu přes město, tak to je možná cestou, ale otázka jak auto bude vypadat a hlavně, jakej bude provoz, což bude z jihu v neděli odpoledne asi smrt :D
 
tak vyraž dřív a máš recht, že OMV bude celkem cestou :) i kdybys jel po okruhu a sjel na Stodůlky a pak zas zpátky, je to řešení :)
 
Nebo to spláchnout na Agipu na Chodově a přesunout se pak někudy dál. Uvidíme jak se vyjasní počasí a provoz :)
 
Je to první na ráně, to je jasný. A teď na to koukám, jsem myslel, že všechny 3 kóje jsou wapka. Tak to nemá smysl tam vůbec zajíždět...
 
Back
Top