• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

nezávislý Saab-autobazar.cz Praha

Nahasapimapetilon

výkonný člen KLANu
161
http://www.saab-autobazar.cz/
Kamarad si tam nechaval udelat plyn do Lexuse a dopadlo to priserne. V8 ktery pri predani slapal jako hodinky dopadl tak, ze se musel dat novy motor. Nastesti maji dobrou pojistku na blbost, takze pojistovna to proplatila.
A proc? Protoze kdyz vrtali diry pro vstriky, nesundali parohy z auta, mozna zlomili vrtak a on zapadl do sani. Vsude piliny od toho jak to vrtali. Nekam se nemohli dostat kolem hlavy, tak bruskou trochu ubrousili jeden nalitek, kterej nemel zadnou funkci. Po nastartovani se ten ulomenej kousek vrtaku prohnal motorem a skripl ho ventil. Do toho narazil pist, ventil pretrhl a jak se pist zastavil na jedne srane o ventil, skrizil se a praskla vlozka valce.
Rail na vstrikovani plynu umistili tak, ze merka oleje nesla vyndat. Reduktor chytili na kousek hliniku a na jeden sroub a nektere elektrospoje ani nezapajeli. Zaslepky do spate vyvrtaneho sani pouzili srouby, ktery cumely hluboko do sani a proudeni vzduchu asi moc neprospivaly. Ale jak jsem psal, pojistovna vse zaplatila.
 

Přílohy

  • DSC_0727.JPG
    DSC_0727.JPG
    2,7 MB · Zobrazení: 41
  • DSC_0747.JPG
    DSC_0747.JPG
    3,3 MB · Zobrazení: 45
  • DSC_0748.JPG
    DSC_0748.JPG
    2,4 MB · Zobrazení: 44
  • DSC_0749.JPG
    DSC_0749.JPG
    814,7 KB · Zobrazení: 45
  • DSC_0752.JPG
    DSC_0752.JPG
    709,1 KB · Zobrazení: 43
  • DSC_0761.JPG
    DSC_0761.JPG
    552,1 KB · Zobrazení: 45
  • DSC_0812.JPG
    DSC_0812.JPG
    958,1 KB · Zobrazení: 46
  • DSC_0814.JPG
    DSC_0814.JPG
    672 KB · Zobrazení: 46
  • DSC_0828.JPG
    DSC_0828.JPG
    596,8 KB · Zobrazení: 45
řekl bych že si snad dělaš prdel, tohle je skutečně příšernost. Se ani nedivím, že měli tak dobrou pojistku na blbost, páč tohle nemůže vymyslet ani žádnej garážsamodomatechnik. Tihle panove jsou ostuda své profese.
 
No ty kraso, to snad uz spim a tohle se mi zda. Co to je za fuserskou praci? To co predvedli nema s profesionalni praci absolutne nic spolecneho. A jeste SAAB servis :D Tam bych teda soba nedal. Zkusim schvalne pozjistovat reference na saab forech jak si stoji. Samozrejme, ze ne vsechno uplne dopadne podle predstav. Ale tuto je holy diletanstvi!
 
Asi jinej GANG co :D patrně slušnej oddíl :D ... ono je to teda spíš smutné. Pravděpodobně se zaškoloval nějakej učeň, když šli fachmani na oběd ...
 
No, taky mi to tak pripada... tohle je vazne nepredstavitelny. To mi hlava nebere... kral bastlu.
 
Na ty posledni fotce si vsimnete, je tam videt jak praskla ta vlozka. skoro po cely vysce. A to maji na strankach symbol BRC gas servis a ze se timhle systemem zabyvaji.
 
Back
Top