• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Samovolně prasklý infotainment

petrsavelka

nový člen
2
Dobrý den,

dnes jsem při odjezdu z práce zjistil, že mi během dne praskl hlavní displej (asi nevydržel ten 26 stupňový žár jarního slunce). Prasklina je jakoby ze zadní strany za sklem. Chci se zeptat:

1) Stalo se to už někomu? Doteď jen kroutím hlavou a vůbec nechápu. Na internetu jsem podobné typy prasklin na Mazdách vůbec nedohledal.
2) Jak to řešit? Prošel jsem internet i zdejší diskuze a i kdybych objednával jen to přední dotykové sklo z aliexpressu, tak za to dám 3k a stejně pochybuji, že by mi to v nějakém servisu předělávali. Taky můžu nechat asi vyměnit celý panel, ale to už jsem v tom s prací minimálně tak za 15k.

Nemáte někdo podobnou zkušenost?

IMG_20220510_195651550.jpg IMG_20220510_172839424.jpg
 
Jedním slovem masakr že se tohle může stát jentak a v takovém obyčejném dni bez extrémních teplot. Já rozhodně používám ochranou fólii proti slunci kterou dávám na palubní desku po čas jara a léta. Šetřím tím obecně materiály v autě. Otázka je co ti vlastně prasklo. Buď ten dotykový kryt který koupíš na Ali za 3500kc a vyměnís sám... nic složitého nebo přímo displej a to už je drahá sranda.

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Jedním slovem masakr že se tohle může stát jentak a v takovém obyčejném dni bez extrémních teplot. Já rozhodně používám ochranou fólii proti slunci kterou dávám na palubní desku po čas jara a léta. Šetřím tím obecně materiály v autě. Otázka je co ti vlastně prasklo. Buď ten dotykový kryt který koupíš na Ali za 3500kc a vyměnís sám... nic složitého nebo přímo displej a to už je drahá sranda.

Samsung S22 256GB Tapatalk

Všechno šlape, takže bych si tipl, že prostě prasklo to sklo nebo nějaká jeho spodní vrstva. Každopádně že bych si troufl sám na výměnu se určitě říct nedá. Koukal jsem na youtube a tam se musí vymontovat věcí, že bych to už určitě ani nenastartoval :D

Spíš si říkám, jestli už to budu dávat někam opravit, nevyplatí se koupit něco lepšího? Koukal jsem, že se to dá vyměnit za jiný, kde je snad i klasický android apod.
 
Back
Top