• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Senzory TPMS

Lukáš555

nový člen
21
Caute chlapi.,mam na Vas otazku nejsem si jisty jestli mam na sve CX3 senzory tlaku TPMS. Dodavatel rika že ne, v konfigurátoru na jejich stránkách je jen kontrola tlaku pneumatik (coz si myslim ze je klasika dle napravy) ale v popisu nabizenych aut v bazarech atd všichni pisou senzory. Tak jsem z toho zmatený. Diky moc za radu CX 3 Revolution 2019. Diky Lukáš
 
Caute chlapi.,mam na Vas otazku nejsem si jisty jestli mam na sve CX3 senzory tlaku TPMS. Dodavatel rika že ne, v konfigurátoru na jejich stránkách je jen kontrola tlaku pneumatik (coz si myslim ze je klasika dle napravy) ale v popisu nabizenych aut v bazarech atd všichni pisou senzory. Tak jsem z toho zmatený. Diky moc za radu CX 3 Revolution 2019. Diky Lukáš

Na moji Cx3 top rev.(2015) senzory nejsou je to dělané přes ABS.U tebe to bude podobný.
 
Uff doufám ze to tak bude uz ted pomalu resim zimni obuti a nechce se mi moc davat skoro 4t na víc.diky
 
Uff doufám ze to tak bude uz ted pomalu resim zimni obuti a nechce se mi moc davat skoro 4t na víc.diky

Vlevo pod volantem je 6 tlačítek (některá zaslepená) jedno má piktogram pneumatiky
tím se to resetuje, když dáš jiné kola.
 
Klasická kontrolka jak u jinych znacek pneumatika s vykřičníkem na reset chyby tlaku ze.. Pokud tam neni tak jsou senzory? Vim blbe se ptam.
 
CX3 2017 Takumi-žádné snímače v ráfcích, je to přes ABS. Pochybuji, že by to změnili při FL, buď v klidu.
 
Žádná CX-3 bez rozdílu výbavy nemá TPMS senzory tlaku..vše funguje přes ABS.
 
Něco mi říká, že jestli mám doma kompresor, já mám a upustím tlak na jednom kole, spustím motor, a když se rozsvítí kontrolka jsou tam snímače v kolech. ABS to zaznamená až při jízdě. Dobrý né:D
 
ptal jsem se na to při kupování CX3 Takumi 219, říkali, že to funguje přes ABS, abych se nenechal zvyklat jinými teoriemi
 
Back
Top