• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

nezávislý Servis okres Brno - Břeclav

P.Sardik

nový člen
8
Zdravím Mazďáci,

chtěl jsem se Vás zeptat na nějaký šikovný servis v okrese Brno - město, Brno - venkov, Břeclav ? Mám to od nás tak nějak všude na půl cesty, potažmo přímo v Brně pracuji a chtěl bych svou Mazdu svěřit někomu kdo se opravdu vyzná a nemusel bych platit ledvinou. Zkoušel jsem pana Lišku z Brna, ale ten nereaguje na telefonáty ani SMS. Nevíte o někom, kdo by byl fakt znalec a dá se mu věřit ?

Předem díky.
 
Zdravím Mazďáci,

chtěl jsem se Vás zeptat na nějaký šikovný servis v okrese Brno - město, Brno - venkov, Břeclav ? Mám to od nás tak nějak všude na půl cesty, potažmo přímo v Brně pracuji a chtěl bych svou Mazdu svěřit někomu kdo se opravdu vyzná a nemusel bych platit ledvinou. Zkoušel jsem pana Lišku z Brna, ale ten nereaguje na telefonáty ani SMS. Nevíte o někom, kdo by byl fakt znalec a dá se mu věřit ?

Předem díky.
No to by me taky zajímalo, ted resim nejakou opravu na co si muj technik netroufne ale mam špatný zkušenosti v autorizovaných servisech v Brne.
 
Prohlédněte si tu předešlá vlákna. Na servis Autopalace tu nikdo chválu ještě nepěl.
Balvin, co jsem viděl, má smíšené ohlasy. Osobně jsem tam přijel se svojí CX-5 2019 na roční údržbu a měl různé dotazy na domontovani hagusů, tažného zařízení a do budoucna čištění ventilů sání. Na to čištění mi bylo řečeno, že to se u benzínu vůbec neřeší a že je to záležitost jen nafťáků. Což ve mě zanechalo mnoho rozpačitých dojmů... Přístup obecně nebyl příliš vlídný.
Ještě je v Brně pan Liška, který se údajně na japonská auta specializuje, jen je trochu problém ho úspěšně kontaktovat. Má tu ale taky vlákno a nějaká dobrá duše by vám mohla poslat jeho telefonní číslo (já ho ještě nemám).

Sent from my Nokia 6.1 using Tapatalk
 
Back
Top