• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Soul Red 46V touch up, kde koupit?

Ja byť tebou zbehnem do predajne a kúpim si to priamo u nich. Keď som kupoval auto, tak som im povedal, že chcem aj ten korekčný lak. O nejaký týždeň ho mali nachystaný na predajni.
image_2020-01-18_17-55-52.jpg
 
OK, uz jsem jim napsal, problem je ze jsem z Prahy a kupoval jsem ji v Usti, takze "zabehnout" si tam neni az tak jednoduchy :)
 
Kazdej prodejce (autorizak) ti to bez problemu objedna/proda. Stoji to par korun, rozhodne min nez z eBaye nebo Amazonu, myslim ze jsem v Auto Jeremiasova (Mazda Stodulky) platil neco jako 270 Kc, jeste predtim jsem kupoval v Car Staru (Mazda Horni Pocernice) za 250. Dodani bylo do dvou dnu. Mel jsem takhle zkusenost s Pearl White a Soul Red, oboji samozrejme originaly primo od Mazdy.
 
OK, uz jsem jim napsal, problem je ze jsem z Prahy a kupoval jsem ji v Usti, takze "zabehnout" si tam neni az tak jednoduchy :)
Ten korekčný lak nemusíš zákonite riešiť o toho predajcu, kde si kupoval auto. Myslím, že aj v tej Prahe ti ho bez problémov objednajú.
 
Úplně kterýkoliv prodejce prodává kterékoliv příslušenství. Je úplně jedno, jestli mám Mazdu z ČR z Ústí nebo z Drážďan z Německa, koberečky nebo tužku na lak nebo kolo si můžu objednat třeba v Itálii v autosalonu v Savoně, kdybych chtěl :)
 
Back
Top