• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Spárování klíče po výměně baterie

mmks

člen KLANu
71
Dnes jsem došel k autu a nefungoval ani jeden klíč. Naštěstí šlo otevřít i přes spuštění alarmu ručně a po několika pokusech i nastartovat (nejdřív to hlásilo, že není v dosahu klíč). Vyměnil jsem v obou baterie, ale nic.
Našel jsem návod na párování, ale všude je to jen se spínačkou, kde se klíčem otáčí a já mám verzi Sport, kde se startuje jen spínačem.
Může prosím někdo popsat postup párování této verze? Já to nikde nenašel.
Doufám, že není problém čidly atd. protože se nehlásí chyba "červeného klíče" a nefungují žádné dveře ani spínačka a ty mají tuším vysílače oddělené.
 
Ke spárování u bezklíče potřebuješ IDS (Body>Security>PATS Functions>Program Additional Advanced Key) nebo možná ForScan by to taky zvládl, předpokládám, že to tam bude mít v servisních funkcích. Je potřeba mít počítač mimo auto a zavřené dveře se staženým okénkem u řidiče.
 
FORScan programování PATS umí, ale pouze v placené verzi pro PC
 
děkuju, nechám to na servisu. Není to sice Mazda, ale předpokládám, že jestli stačí volně stahovaný program, tak jejich draze placené by snad měly být úspěšné.
 
děkuju, nechám to na servisu. Není to sice Mazda, ale předpokládám, že jestli stačí volně stahovaný program, tak jejich draze placené by snad měly být úspěšné.
Ahoj dneska se mi stal stejný problém. Musím s tím teda do servisu nebo se to povedlo vyřešit nějak jinak???
 
v mém případě bylo řešení daleko jednodušší (ale pro zbytek života asi ne). Vysvětlení prosté, jsem idiot, měl jsem tam baterky obráceně. Ve spěchu (prosinec, zpocený po běhu atd.) jsem v rychlosti vyndal baterku na benzince, protože ta jediná měla 25.12. otevřeno, abych zjistil jakou baterku vůbec potřebuju a nezjistil, jak tam byla původně. Takže stačilo jen ji dát správně.
Ale třeba to pomůže.
 
Tak u mě to dopadlo tak ze jsem zkusil ty baterky vydělat a dat zpátky a dnes ráno už mě všechno normálně fungovalo. Tak nevím co to blbnulo ?
 
Back
Top