• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Tažné zařízení

jeanes

nový člen
20
Ahoj chlapi,
potřeboval bych na CX-5 2015 pořídit tažné zařízení. Můžete se podělit o zkušenosti kam jste na dodatečnou montáž jeli vy, na co si dát bacha, cenu celkové montáže atd.?
Ideálně by se mi líbilo to tažné, které jde při nepoužívání nějak schovat (případně nějak jednoduše sundat).
Určitě nemám v plánu denodenně tahat nějaké obří těžké náklady - spíš občas odvézt nějaké harampádí do sběrného dvora.

Když kouknu na orig. Mazda, tak za odnímatelné zařízení chtějí 15.250 Kč, za kabelový svazek 4.850 Kč plus práce. A teda dávat za tažné jen za materiál 20k se mi teda úplně nechce.

Díky Honza
 
Poslední úprava:
Ahoj, mám Brink (na minulém Qashqai jsem ho měl také, tak na to nedám dopustit).
Je to na bajonet - nasazení a sundání do minuty.
Zásuvka se při nepoužívání schová pod nárazník - je na kloubu.

01.jpg 02.jpg 03.jpg 04.jpg Brink.jpg
 
Typ Brink B554700 + typová elektroinstalace pro CX-5 (chtěl jsem mít jistotu kompatibility s couvací kamerou, SCBS, atd.)
TZ 6.600,- + DPH
Elektroinstalace 2.200,- + DPH
Práce 2.200,- + DPH
Celkem 13.000,- vč. DPH
Montováno ve Vrchlabí Autoservis Pavel Cerman, na typovém listu k TZ je uvedena hlavička ELSA GROUP.
Super přístup, kvalita, i cena. Mohu doporučit.
 
Typ Brink B554700 + typová elektroinstalace pro CX-5 (chtěl jsem mít jistotu kompatibility s couvací kamerou, SCBS, atd.)
TZ 6.600,- + DPH
Elektroinstalace 2.200,- + DPH
Práce 2.200,- + DPH
Celkem 13.000,- vč. DPH
Montováno ve Vrchlabí Autoservis Pavel Cerman, na typovém listu k TZ je uvedena hlavička ELSA GROUP.
Super přístup, kvalita, i cena. Mohu doporučit.

Supr, díky. Koukal jsem na to TZ KOOK, cena podobná (cca 12500 Kč), ale to je cesta do Brna. Vrchlabí mám podstatně blíž.
Ještě doplňující detail - chápu to správně, že jsi tam dal auto a komplet montáž i díly (včetně elektroinstalace) byly v režii autoservisu?
Jak dlouho trvala zhruba montáž? Rád bych to měl za jeden den hotové...
 
Cenu jsem uvedl podle faktury, takže obsahuje všechny náklady.
Instalace byla za jeden den.
Tenhle servis je můj "dvorní dodavatel" servisu na všechna auta, tak se koukej o mně zmínit, ať mám plusové body :))).
 
Back
Top