• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Upgrade uživatelského účtu

shr3k

správce
Člen týmu
6 209
Za mě paráda , i můj oblíbenej vzhled Flat Dark běží, super . Bude i nějaká možnost dobrovolně podpořit nejen update, ale celkově chod fóra a péči o něj? Přece jen tyto stránky dost navštěvuju, tak mě to přijde na místě podpořit službu kterou využívám :)
Chystám platební bránu Stripe na dobrovolné příspěvky... Prozatím je možné přes soukromou zprávu získat bankovní spojení.
 
paráda platební brána je přesně to co bych potřeboval..přesně jak píše ..@no_hits
 
Tak já si počkám na platební bránu ;)
Podívej už jsou u profilů i spotřeby, bezva :D :)

PS. když máme novej vzhled tak jsem si upravil podpis ať to mám na jeden řádek a decentnější :D
 
Super. Poslala vám brána nějaký doklad o platbě? Kdyby někdo potřeboval DPH doklad do firmy není problém.
 
Už jsem na to přišel, potvrzení rozeslány. Ještě by mohli u Stripe přidat češtinu. Já udělám ještě přes Integromat automatické odesílání daňových dokladů z iDokladu, protože pochopitelně to nejde dělat načerno... :D
 
Tak jsem chtěl přispět do krámu ale nejde mi zaplatit VISA kartou. Ukáže se mi: "Vaše karta nedisponuje dostatečnými prostředky" A to prosím 365kč na účtu mám, karta jinde funguje a zkoušel sem to několikrát:D co třeba po staru převodem @shr3k nebo jak?
 
Back
Top