• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Vyhřívání sedaček

pkadecka

výkonný člen KLANu
247
Zjistil jsem, že to vyhřívání sedačky řidiče, co mám v autě, není z továrny. Mám tam totiž kulatý vypínač, asi jako tenhle:
26164752933_c9ce125cf2_o.jpg

I provedení kabeláže tomu odpovídá, není to v žádném svazku, ale extra dvojlinkou. Říkal jsem si, že to ty Japonci bastlej na koleně, ale on to zbastlil někdo dodatečně. Divné bylo i to, že je vyhřívaná jen sedačka řidiče, spolujezdec to nemá.

Takže jestli po tom někdo toužíte, stačí skočit do nějakého tunning shopu, prodává se to jako sada, topné dečky + vypínač a něco kabelu. Nebo si to přijďte vyndat z mojeho auta, já to nepoužívám ;)
 
To vyjde levněji si to koupit. :D to bys musel brát sedák k čalouníkovi. :) Já si opravoval to z továrny. Už na obou stranách. přepálil se kabel, tak jsem to zastříhl, zapájel a funguje jak nový. Nejhorší vždycky, že člověk jednou to tam veze k čalouníkovi, pak si vzít decku, zapájet, přivézt zpátky, a pak vyzvednout ... furt sem tam :D
 
Back
Top