• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

autorizovaný Výměna dveří / karosařina

Haggy

nový člen
1
Zdravím všechny, chci se jen optat na váš názor, protože s takovými věcmi nemám zkušnosti.
Mám trojku BK hatchback asi půl roku a z nějakého důvodu bývalému majiteli začaly reznout sloupky B. Vzhledem k tomu, že to frajer vůbec neřešil a jen to přelepil izolačkou, tak to prorezlo skrz naskrz a já bohužel neměl prostředky na to, abych to opravil dřív než tento podzim. Každý karosář mě s tím poslal k šípku, že to dělat nebude a vzhledem k tomu, že bydlím na vesnici a nejbližší servis, který je ochotný se s tím drbat je autorizák v Olomouci. Na kolik myslíte, že vyjde výměna celých dveří? Předpokládám, že do sloupků se tam nikomu nebude chtít řezat, ale nejsem karosář, takže nemám vůbec představu co a jak funguje.
Díky všem za odpovědi :)
 
Jako že vyměníš dveře a zrezlé B-sloupky tam necháš? Jaký by to mělo význam? Nebo tajně doufáš, že střechu podrží nové dveře namísto sloupků?
 
Back
Top