• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Výměna dveří

PavelS

člen KLANu
82
Asi jsem už k tomu došel (našel jsem drát navíc), ale není tady někdo kdo by věděl jaký je rozdíl mezi zapojením dveří předFL a FL? Mám zrezlý svoje dveře, po dvou letech jsem konečně sehnal komplet dveře (poFL) v barvě a začal jsem je měnit - je to anglán, takže přední budou komplet rozborka a přehazovačka.... Co mě ale dostalo je to, že zadní mají stejný konektor, okno samo o sobě funguje ale nejde ovládat od řidiče. To samý zámek - svítí pořád otevřené dveře a auto nejde zamknout.
Když koukám do konektoru, tak tam je u FL jeden drát navíc.. Otázka zní, jde to jen přeprogramovat, nebo je to na výměnu kabeláže, zámku a motoru okna? Nedejbože stahovačky...

20210820_202817.jpg20210820_203039.jpg


20210820_194336.jpg

Jednotka hlásí tyhle dvě chyby...
20210820_201544.jpg
Případně kdyby někdo věděl o jiných špecích u týhle operace, budu rád, čas je drahý :D
 
Stalo se mi to taky,prehazoval jsem dveře z anglana a dělalo to stejný. Přehodil jsem i kabeláž a všechno funguje bez problémů,otázka 10 minut navíc
 
Spíš půl hodiny pokud nezávodíš s časem...a já poslední dobou závodím :D :D Ale ok, super, díky za info ;)
 
Back
Top